Haberler

Kamu Bilgi Ve İletişim Konferansı Sponsor Ve Konuşmacı Onayları Başladı

Bu yıl dördüncüsü düzenlenen Kamu Bilgi ve İletişim Teknolojileri Konferansı, tarafımız Bilişim Vadisi organizatörlüğü ve EFF Organizasyon’un destekleriyle 6 Ekim’de, Bilişim Vadisi Kongre merkezinde gerçekleşecektir.


Kamu ve özel sektörden 750+ üst düzey yöneticinin katılması planlanan etkinlikte 40+ Konuşmacı, Fuar Alanında 20+ Sergi Alanı Sahibi, Teknoloji Atölyeleri, Yuvarlak Masa Toplantıları ve çeşitli networking aktiviteleri bulunacaktır.


Türkiye’nin en büyük “Kamu Teknoloji” etkinliği olan bu etkinlikte, uzman konuşmacı kadrosuyla, Dijital Dönüşüm ve Kamu Kurumları, Milli Teknoloji Hamlesi, IoT, Yapay Zeka, Büyük Veri ve Siber Güvenlik, 5G, Akıllı Şehirler, Metaverse, Blockchain gibi başlıklar ele alınacaktır.
Sektörün marka bilinirliği yüksek firmaları tarafından oldukça ilgi gören bu etkinlikte sizde Konuşmacı, Sponsorluk ve çeşitli Marka görünürlüğü şeklinde etkinliğe dahil olmak istiyorsanız [email protected] adresinden ekibe ulaşabilirsiniz.

www.gictc.com.tr

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.