Haberler

İYTE İnovasyon Topluluğu University4Society Online Bootcamp Etkinliği

University4Society, Türkiye’deki bir öğrenci kulübü tarafından çıkarılan ve dünya genelindeki kampüslere franchise verilebilecek ilk girişimcilik ve inovasyon etkinliğidir. 90’dan fazla üniversitede gerçekleşen ve bu seneki İYTE temsilciliğini İnovasyon Topluluğu olarak bizlerin üstlendiği University4Society, 16-17 Nisan tarihlerinde gerçekleşecek.

University4Society, tasarımcı, yazılımcı ve iş geliştiricileri bir araya getiren, tüm Türkiye’den üniversite öğrencilerinin katılımıyla gerçekleşecek bir girişimcilik yarışmasıdır. Katılımcı takımlar 26 saat içinde 17 küresel hedeften birini ya da birkaçını kullanarak inovatif çözümler üretecek, mentorler ve alanında uzman eğitimciler sayesinde bu girişimleri geliştirirken farklı bakış açıları da kazanacaklardır. Finalde ise jüriyi etkileyerek başarılı olan;


1.takıma 4000₺,
2.takıma 2000₺,
3.takıma 1000₺ para ödülümüz bulunmaktadır.


Kendine veya takımına güveniyorsan hemen başvur, büyük ödülü kazanan sen olabilirsin!


University4Society Iztech


Kayıt formu linki:


https://u4s.at/kayit.php?event=128

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.