Haberler

IT Forum “CxO”

DataExpertBMI ve EFF Organizasyon işbirliği ile bu yıla damgasını vuracak ve bu sene üçüncü kez 21 Nisan 2021’de ve online olarak gerçekleşecek IT Forum “CxO” etkinliğine sayılı günler kaldı!

IT sektörünün üst düzey yöneticilerine hitap eden bu etkinlikte 500+ C+level Katılımcı, 25+ Konuşmacı, Sanal Fuar Alanında 10+ Sergi Alanı Sahibi, 10+ Yuvarlak Masa Toplantısı ve çeşitlik networking aktiviteleri bulunacaktır.

Alanında uzman kişilerin Konuşmacı olarak dahil olduğu ve konu olarak Dijital Çağda Markalaşma, Dijital İnovasyon, Dijital İşletme Stratejisi, İş Modellerinin Dijital dönüşümü ve IT Sektörünün Rolü, 5G Teknolojisi ve Nesnelerin İnterneti Entegrasyonu, Yapay Zeka, Bulut Ekonomisi, Büyük Veri Dünyasında Veri Gizliliğinin Risklerini Azaltma gibi başlıklar ele alınacaktır.

Katılımcı Profili: Kamu Kurumları, Teknoloji Sağlayıcı firmalar, Operatörler, Son Kullanıcı firmalar, Üniversiteler, Bankalar, Veri Bilimciler, İş Analistleri, Medya Kuruluşları ve Dernekler…

Etkinlikte son Konuşmacı, Sponsorluk ve çeşitli Marka görünürlüğü opsiyonları için ekip ile iletişime geçebilirsiniz;

+90 (216) 511 58 72

[email protected]

www.itforumturkey.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.