Haberler

IT’ de Yeni Trend Hybrid Bulut; Peki ama hangi avantajlarla nasıl geçerim ve nasıl yönetirim?

Data Market Bulut Dönüşüm ve Yönetilen Hizmetler paketleri ile Hybrid Bulut’ a siz de güvenle geçin!

Kesintisiz bir şekilde ilerleyişini sürdüren teknoloji kendisi gibi iş yapış şekillerimizi de sürekli olarak yeniliyor ve güncelliyor. Bilgi Teknolojileri yönetiminde son derece çevik ve dinamik olmayı gerektiren bu dönemde şirketlerin BT süreçlerinde deneyimli ve alanında uzman bir ekiple çalışması şirketlere maliyet tasarrufu ve zaman kazandırıyor.
Araştırmalara göre sürdürülebilir bir büyüme için BT süreçlerinin iyi yönetilmesi her işletme için zorunluluk haline gelmiş durumda. Günümüz BT süreçlerini göz önüne alacak olursak, şirketlerin tüm BT süreçlerini kendi kaynaklarıyla yönetmesi ise oldukça maliyetli ve zaman alıcı olmakla beraber, pek çok faktörle istenilen başarımı da gösteremeyebiliyor.
Data Market olarak kapsamlı çözüm paketlerimizle bulut dönüşüm yolculuğunuzun her aşamasında dönüşüm danışmanlığı veriyor ve yönetilen hizmetler paketlerimizle sizler adına operasyonel BT görevlerini sahip olduğumuz uluslararası yetkinliklerle en ileri seviyede yerine getirerek, bu rekabetçi ortamda kuruluşunuzun bulut yatırımlarından stratejik avantajlar elde etmesine yardımcı oluyoruz.

Bu seminerde, Data Market Bulut Dönüşüm adımlarını ve dönüşüm sonrası Data Market Yönetilen Hizmetler paketleri ile hem kendi veri merkezinizde hem de Azure bulut ortamında bulunan kaynaklarınızı nasıl yönettiğimizi sizlerle paylaşıyor olacağız!

Kayıt

https://etkinlik.cozumpark.com/etkinlik/it%E2%80%99-de-yeni-trend-hybrid-bulut%3b-peki-ama-hangi-avantajlarla-nasil-gecerim-ve-nasil-yonetirim/2223

Canlı Yayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.