Haberler

GeforceNOW GAME+ Üyelik Paketlerinde Fiyat İndirimi Yaptı!

Uzun bir süredir tartışma konusu olan GeForce Now Türkiye fiyatlarında bu kez kazanan oyuncular oldu. Oyunculardan gelen eleştirilerin ardından Nvidia, Türk oyuncuların global hesaplarını iptal etmek yerine Türkiye sunucularına geçmeleri halinde 1 yıl boyunca aylık 50 TL‘ye kullanma şansı tanıdı.

NVIDIA’nın geçtiğimiz günlerde Turkcell işbirliğiyle Türkiye’ye gelen GeForce Now üyeliği, gerek fiyatıyla gerekse de Türk kullanıcıları zorla Türkiye sunucusuna yönlendirmesiyle fazlasıyla tepki çekmişti. Bu noktada gerek yayıncılar gerekse de oyuncuların yaptığı eleştiriler bir sonuç vermiş gibi görünüyor. 

Turkcell GAME+ tarafından sunulan 3 farklı GeForce NOW paketi fiyatlarından dolayı kullanıcıların çoğunu memnun etmedi. Lansmana özel 3 aylık 149.70 TL (49.90 TL/ay) fiyatı bulunan paket ile birlikte aylık ücreti 74.90 TL olan paket de kullanıcıların tepkisini çekmişti.

NVIDIA’nın yaptığı açıklamaya göre GeForce Now’ı globalde kullanan kişiler, Türkiye sunucularına geri dönmek zorunda kalmadan bu hizmeti buradan almaya devam edecekler. Eğer eski Founders üyeleri, Türkiye versiyonu GAME+’a geçmek isterlerse 1 yıl boyunca aylık 49,90 TL ödeyerek bu hizmetten faydalanabilecekler. Ayrıca bu süreçte hiçbir datanız da Game+’a verilmeyecek. 

GAME+ servisinin teklifinden yararlanmak için yapılması gerekenler ise şu şekilde:

– NVIDIA üyeliğinizi 19 Mart 2021 – 30 Nisan 2021 tarihleri arasında iptal edin.
– Bu işlemden kısa bir süre sonra GAME+ size özel bir promosyon kodu gönderecek.
– GAME+ servisinde yeni bir hesap açarak 31 Mayıs 2021’den önce gönderilen kodu aktif ederek bu tekliften yararlananın.

Daha önce de belirtildiği gibi, 3 Mayıs 2021 tarihinde Kurucu üyeleri için NVIDIA tarafından işletilen hizmete erişimi kapatılmayacak. NVIDIA Founders üyeliğiniz yeniden etkinleştirilecek ve faturalandırma 3 Mayıs 2021’den itibaren devam edecek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.