Haberler

Francisco Partners Forcepoint’i Satın Alıyor

Ülkemizde’de çok kullanılan özellikle DLP çözümleri ile bilinen, siber güvenlik çözümleri üreticisi Forcepoint’in Francisco Partners şirketi tarafından satın alınacağı belirtiliyor.

Forcepoint, şuanda Raytheon Technologies şirketine ait durumda ve şuan için satın alma detayları belli değil.

Francisco Partners yaptığı açıklamada ” Şirketin bağımsız bir şirket olarak tam potansiyelini ortaya çıkarmasına yardımcı olmak istiyoruz. Aynı zamanda şirketin müşterilerine, ortaklarına daha fazla değer sunmasına yardımcı olmak için Forcepoint yönetim ekibiyle çalışmayı dört gözle bekliyoruz. ” dedi.

Forcepoint ise yaptığı açıklamada “Forcepoint’in Francisco Partners ile yenilik yapmaya ve büyümeyi sürdürmeye devam etmesi için heyecan verici bir fırsatı temsil ediyor. Bu ortaklığın müşterilerimize daha fazla değer sunarken ürünlerimize ve organizasyonumuza yatırım yapmaya devam etmemize yardımcı olacağına inanıyoruz” dedi.

Kaynak

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.