Anasayfa » Francisco Partners Forcepoint’i Satın Alıyor

Makaleyi Paylaş

Haberler

Francisco Partners Forcepoint’i Satın Alıyor

Ülkemizde’de çok kullanılan özellikle DLP çözümleri ile bilinen, siber güvenlik çözümleri üreticisi Forcepoint’in Francisco Partners şirketi tarafından satın alınacağı belirtiliyor.

Forcepoint, şuanda Raytheon Technologies şirketine ait durumda ve şuan için satın alma detayları belli değil.

Francisco Partners yaptığı açıklamada ” Şirketin bağımsız bir şirket olarak tam potansiyelini ortaya çıkarmasına yardımcı olmak istiyoruz. Aynı zamanda şirketin müşterilerine, ortaklarına daha fazla değer sunmasına yardımcı olmak için Forcepoint yönetim ekibiyle çalışmayı dört gözle bekliyoruz. ” dedi.

Forcepoint ise yaptığı açıklamada “Forcepoint’in Francisco Partners ile yenilik yapmaya ve büyümeyi sürdürmeye devam etmesi için heyecan verici bir fırsatı temsil ediyor. Bu ortaklığın müşterilerimize daha fazla değer sunarken ürünlerimize ve organizasyonumuza yatırım yapmaya devam etmemize yardımcı olacağına inanıyoruz” dedi.


Kaynak

Makaleyi Paylaş

Cevap bırakın

Email adresiniz gizli kalacak Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

Bunları kullanabilirsinizHTML etiketler ve öznitelikleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>