Forum

İş Akışında Durakla...

Bildirimler
Hepsini Temizle

İş Akışında Duraklama Sorunu

5 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
529 Görüntüleme
(@Anonim)
Gönderiler: 0
Konu başlatıcı

İş akışında Süre için Durakla kullanıyorum ve peşine email gönder eylemini ekliyorum fakat yeni öğe eklediğimde iş akışı sürüyor diyor geçmişinde 2 dakika için duraklatıldı yazıyor fakat 2 dakika geçmesine rağmen ne mail atıyor nede iş akışının durumu değişiyor sürekli sürüyor ve geçmişinde 2 dakika duraklatıldı yazısı var başka birşey olmuyor takılıp kaldı ayrıca formda bir değişiklik yapsamda iş akışı sürüyorda yaptığım değişikliğe göre iş akışının sonlanması gerekiyor fakat sürüyordan çıkmıyor bir türlü bu sorunu nasıl çözebilirim

Gönderildi : 24/04/2012 20:33

(@serkankonak)
Gönderiler: 1339
Noble Member

Öncelikle iş akışının önceki sürümlerini temizleyin, Daha sonra 2 dakika için durakla dediğiniz de zaman dilimi sunucuya ait olandır. İş akışının 2 dakika içinde olmasa da 4-5 dakika içinde ( sunucu zamanınızın farklı olduğunu düşünerek) devam etmesi gerekiyor. Yani mutlaka sonlanmalı. İş akışınızın designer resmini ve iş akışı geçmişi görüntüsü verebilir misiniz.

Gönderildi : 25/04/2012 03:04

(@Anonim)
Konu başlatıcı

Gönderildi : 25/04/2012 14:42

(@Anonim)
Konu başlatıcı

önceki sürümleri sildim 5 dakika değil 2 saat geçsede malesef sonlanmıyor ayrıca formu düzenlesemde aşış sürüyorda kalıyor akış yeniden başlayıp yine sonlanmıyor  Hotfix felanmı yüklemek gereyiyor

Gönderildi : 25/04/2012 15:01

(@Anonim)
Konu başlatıcı

Sorunu çözdüm Timer servisi local hesapla başlatmışım domain admin ile başlatınca sorun düzeldi bekliyor ve sonra maili atıyor fakat bu bekleme süresinde hatırlatma almadan formu girip onaylıyorum bu durumda hatırlatma gerekmemesi lazım ama form sürüyorda kalıyor nezaman süre biterse ozaman akış devam ediyor yani akış duraklatığımda yeniden akışı başlatamıyorum. bunun bir çözümü varmıdır

Gönderildi : 25/04/2012 17:56

Paylaş: