Haberler

FixCloud, artık Vmware Cloud Verified iş ortağı!

Türkiye’nin önde gelen bulut şirketlerinden FixCloudVMware Cloud Verified global iş ortakları arasında yer almaya hak kazandı. Vmware Cloud Verified unvanı, FixCloud’un müşterilere Vmware onaylı tam ve kapsamlı bulut altyapısı üzerinde çalışan bir hizmet sunması anlamına geliyor.

100% Yerli ve Milli Türkiye’nin Bulutu FixCloud, ülke sınırları içerisinde Tier IV Facility + Tier III Facility + Operations Gold olmak üzere en yüksek veri merkezi sertifikasyonları ile kurumsal bulut hizmetleri vermektedir. Bu alanda 99,9999% erişim ve çalışma garantisi veren FixCloud, kesintisiz çalışma mimarisi ile Türkiye’de ulaşılması güç bir SLA sunmaktadır.

Kurumların dijital dönüşüm süreçlerinde, BT maliyetlerini düşürerek, ihtiyaç duyulan servisleri her yerden güvenli, kesintisiz ve hızlı ulaşılabilen katma değerli hizmetler olarak sunun FixCloud’un CEO’su Yılmaz Barçın “Türkiye’nin verisi Türkiye’nin bulutunda güvende!” dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.