Haberler

Fifa 21 Mayıs’ta Xbox Gamepass’e Ekleniyor

Fifa 21, Xbox Gamepass kütüphanesine ekleniyor. Yapılan açıklamada oyunun Mayıs ayında kullanıma açılacağı belirtildi.

Popüler futbol oyunu Fifa’nın geçtiğimiz yıl piyasaya çıkan oyunu Xbox Gamepass kütüphanesine eklenecek. Geliştirici ve yayıncı şirket olan EA, oyunu hem PC tarafında hem de konsol tarafında Gamepass’e ekleyeceğini açıkladı. Mayıs ayında kütüphaneye eklenecek olan oyunun güncel fiyatı Steam’de 419 TL olarak görünüyor. Gamepass sahipleri Mayıs ayında bu oyuna ücretsiz şekilde erişebilecek.

Fifa 21 Gamepass
Fifa 21 Gamepass’e Eklenecek

Şirket, ayrıca NHL 21 oyunun da yakın zamanda Gamepass’e geleceğini açıklamıştı. Geçtiğimiz günlerde EA Play servisinin de Gamepass’e dahil edilmesiyle, bir çok EA oyunu kütüphaneye eklenmişti. Oyun severler tarafından oldukça ilgi gören servise yeni Fifa’nın da eklenmesi, abonelik sayısını arttırabilir.

Xbox Gamepass Fiyatı Ne Kadar ?

Bir çok oyuna erişim sağlanan Gamepass’de ülkemize özel yerel fiyatlandırma yapılıyor. Servise PC tarafında 30 TL’ye EA Play dahil abone olunabiliyor. Konsol tarafında ise 30 TL’ye EA Play haricindeki oyunlara erişim sağlanabiliyor. Yine konsol tarafında Ultimate sürümün fiyatı 45 TL ancak bu fiyata Xbox Live With Gold ve EA Play aboneliği dahil.

Son Haberler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu