Haberler

Disney+ Abonelik Ücretlerine Zam Geldi

Dijital akış platformu Disney Plus abonelik ücretlerine zam yaptı. Bugünden itibaren geçerli olacak yeni fiyatlar platforma ilk kez abone olacaklar için geçerli. Daha önce satın alım alım yapan kullanıcılar ise aynı fiyatlardan yararlanmaya devam edebilecekler. Detaylar haberimizde.

Haziran ayında Türkiye’de yayına açılan Disney+ 8 Aralık (bugün) itibariyle abonelik ücretlerine zam yaptı. NetFlix, Amazon ve BluTV gibi platformlarla rekabet içinde olan platform, yapılan zammın yeni abonelik oluşturacak kullanıcılar için geçerli olacağını açıkladı. Daha önce abonelik oluşturan ve hali hazırda platformda aboneliği bulunan kullanıcılar eski fiyatlar üzerinden faturalandırılmaya devam edecek. Disney+, geçtiğimiz günlerde ABD kullanıcıları için de %30 oranında bir zaman yaparak 7.99 dolar olan abonelik ücretini 10.99 dolara yükseltmişti.

Disney+ abonelik ücretleri – Aralık 2022

Disney Plus Abonelik Ücreti
Abonelik TürüEski FiyatZamlı Fiyat
Aylık Abonelik34.99 TL64.99 TL
Yıllık Abonelik349.90 TL649.90 TL

Disney+ abonelik ücretlerine yapılan zam ile birlikte 34.99 TL olan aylık abonelik ücreti 64.99 TL’ye yükseltildi. Yıllık abonelik satın almak kullanıcılar ise ise daha önce 349.90 TL olan abonelik ücreti yerine 649.90 TL fiyatlandırma ile karşılaşacaklar. Bilindiği üzere Disney+ yıllık abonelikte aylık aboneliğe göre 2 aylık bir indirim söz konusu oluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu