Haberler

Dijital Pazarlama Stratejileri Webinarı

Dünya’da her geçen gün daha fazla önem kazanan, hem markaların hem de tüketicilerin daha fazla tercih eder hale geldiği dijital platformlar, dijital pazarların da gelişmesine ve buralardaki rekabetlerin de o oranda artmasını sağlıyor. İnternet üzerinde yapacağınız çalışmaları planlamak ve yıl içerisinde ne tür pazarlama çalışmaları yapacağınızla ilgili stratejiler geliştirmeniz, işinizi daha iyi yönetmenizi sağlarken, pazarlama bütçenizi de daha etkin bir şekilde yönetmenize yardımcı olur.

Bu etkinliğimizde katılımcılarımızın, şirketleri için dijital varlıklarını nasıl yönetecekleri, bu yönetimde hangi konulara ihtiyaç duyabilecekleri, dijital pazarlama stratejisi hazırlarken bilmeleri gereken en önemli adımlar neler gibi konuları eğitmenimiz Hakan Akben anlatılacaktır.

Ayrıca Arena olarak dijitalleşme yolunda, dijital varlıklarını yönetme konusunda iş ortaklarımıza sunduğumuz Digital Check-up projemizle nasıl bir imkan sağladığımızdan bahsedeceğiz.

Arena ve Huawei sponsorluğunda olan bu etkinliğimizde her iki markamızdan yöneticilerimiz, ekiplerimizden, proje yönetim süreçlerimizden, kurumsal çözümlerimizden vb. konulara da değinecektir.

Ödüllü yarışma ve sürpriz hediyeler ile sona erecek bu etkinliğimizi sakın kaçırmayın!

Konuşmacılar:
Aslıhan Kılıç – Arena Ürün Grup Satış Müdürü
Burak Bıçakhan – Huawei Enterprise Türkiye, CTO
Hakan Akben – Eğitmen
Hakan Uzuner – Çözümpark Profesyonel Hizmetler Direktörü

Kayıt

https://etkinlik.cozumpark.com/etkinlik/dijital-pazarlama-stratejileri-webinari/2234

Canlı Yayın

https://youtu.be/QE0tCwqn1v8

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu