Haberler

Denis-Ajchenbaum, Exclusive Networks Global Üretici İlişkileri ve Strateji Direktörlüğü’ne Atandı

Exclusive Networks, bugün Global Üretici İlişkileri ve Strateji Direktörlüğü’ne, uluslararası pazarlarda oldukça deneyimli Denis Ferrand-Ajchenbaum’u atadığını duyurdu. Denis- Ajchenbaum, Exclusive Networks’ün portföyündeki mevcut üreticilerin katma değerini artırmak ve bu işbirliklerinin globaldeki etkisini en üst seviyeye çıkarmaktan sorumlu olacak. Ajchenbaum, Arrow ve IBM üst düzey yöneticiliğinin yanısıra, Silikon Vadisini de kapsayan 30 yılı aşkın liderlik ve üst düzey yöneticilik deneyimine sahip.

Exclusive Networks CEO’su Jesper Trolle, “Üretici seçimimiz ve onlarla olan ilişkilerimiz, Exclusive Networks’ün temel taşlarından biri. Güvenilir dijital altyapı uzmanı misyonumuzla uyumlu bir stratejinin uygulanmasının, hizmet sunduğumuz firmalar için, önemli bir katma değer olacağına inanıyoruz” dedi. Exclusive Networks CEO’su. “Denis, üretici portföyümüzü güçlendirmek ve optimum hale getirmek için, yetkin becerilere ve deneyime sahip. Onunla uzun yıllar birlikte çalıştığım için Denis’in enerjisinin gerçekleştirdiğimiz projelere hızla yansıyacağına ve gelecekteki başarımızda çok önemli bir rol oynayacağına inanıyorum. “

Denis Ferrand-Ajchenbaum, “Exclusive Networks’e, bireyler ve kurumlar için, uçtan uca dijital dönüşüm uzmanı misyonu ile yola çıktığı, yeni dönemde katılmaktan mutluluk duyuyorum” dedi.

“Exclusive Networks’ün bugüne kadarki başarısını sürdürerek, katma değerli iş modelimizi güçlendirmek önceliğimiz. Bununla ilgili, tüm pazarlardaki ihtiyaç ve beklentileri doğru adresleyerek, yeni ve farklı olanın peşinde koşmayı sürdüreceğiz. Bu süreçte de, hem mevcut hem de yeni üretici işbirliklerine yatırım yaparak, güvenilir dijital altyapıdaki küresel uzmanlığımızı pekiştirmemiz ve genişletmemiz gerekiyor. Üretici pazarı çok katmanlı ve çok hızlı ilerliyor. Portföyümüzdeki üreticilerle yakın çalışarak, farklı satış imkanları ve yeni fırsatlar yaratmayı hedefliyoruz. “

Exclusive Networks Hakkında:

Exclusive Networks, tüm bireyler ve kurumlar için, tamamen güvenilir dijital dönüşüm yolculuğunu sağlayan, altyapı uzmanınızdır. Exclusive Networks’ün hikayesi, merkezinde hizmet önceliği olan, inovasyondan ve kuralları değiştirmekten beslenen bir hikayedir. 5 kıtada 50’den fazla ofisi ve 100’den fazla ülkede sunduğu hizmetler ile, Exclusive Networks, kendine özgü “küresel ölçekli, yerel satış ” modeline sahiptir.

www.exclusive-networks.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.