Haberler

Dell Cihazlarda Yeni Güncelleme

Dell bilgisayarları olan iPhone kullanıcıları, Dell’in Mobile Connect yazılımındaki bir güncelleme sayesinde iPhone ekranlarını yakında Dell cihazlarına yansıtabilecekler.

2020 Tüketici Elektroniği Fuarı’nın öncesinde, Dell Perşembe günü Mobile Connect yazılımına bu baharda sunulacak olan yeni özelliğini duyurdu. Güncelleme, iPhone kullanıcılarının, Dell PC’ye fotoğraflar, videolar ve diğer veriler gibi dosyaları sürüklemesine izin verecek. 2018’de Tüketici Elektroniği Fuarı’nda tanıtılan bu özellik Android telefonlarında kullanılmakta.

Özelliğin çalışması için iPhone uygulamasını indirmeniz ve Windows 10’un Dell XPS, Inspiron, Vostro ve Alienware dizüstü bilgisayarlarda çalışması gerekir. Ekran yansıtma özelliği, cihazınızın yüklü uygulamalarıyla doğrudan PC’nin ekranında bir klavye ve fare veya dokunmatik özellikli bir ekran aracılığıyla etkileşim kurmanıza olanak tanımakta.

Apple cihazları diğer Apple ürünlerine sorunsuz bir şekilde bağlanabilse de, ekran yansıtma özelliği Apple cihazlarında henüz mevcut değil.

Dell’in Apple ürünlerini daha iyi entegre etme işlemi, Microsoft’un Windows yazılımının eklentiler söz konusu olduğunda en uyumlu sistemlerden biri olduğunu gözlenmektedir.

Kaynak

Link

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.