Haberler

Data Market Bulut Yönetilen Hizmetler ile Bulut Ortamınızı en etkin şekilde yönetin!

Bilgi Teknolojileri yönetiminde son derece çevik ve dinamik olmayı gerektiren bu dönemde şirketlerin BT süreçlerinde deneyimli ve alanında uzman bir ekiple çalışması şirketlere maliyet tasarrufu ve zaman kazandırıyor. Günümüz BT süreçlerini göz önüne alacak olursak, şirketlerin tüm BT süreçlerini kendi kaynaklarıyla yönetmesi oldukça maliyetli ve zaman alıcı olmakla beraber istenilen başarımı da gösteremeyebiliyor. Bu kapsamda Data Market olarak bulut yönetilen hizmetlerimizle müşterilerimiz adına operasyonel BT görevlerini yerine getirerek, rekabetçi ortamda kuruluşların bulut yatırımlarından stratejik avantajlar elde etmelerine yardımcı olmayı hedefliyoruz.

Data Market, dünya çapında az sayıdaki en üst seviyede yetkin Microsoft iş ortağına verilen bir statü olan Microsoft Azure Expert Yönetilen Hizmetler Sağlayıcısı (MSP) ünvanını Türkiye’ de ilk alan firma oldu.

Bu seminede Data Market, Microsoft Azure’ da sahip olduğu derin yetkinlik ve en iyi uygulamaları (best-practice) ortaya koyarak, tasarım, geçiş, dönüşüm, izleme, otomasyon, hizmet yönetimi, güvenlik, uyumluluk ve maliyet optimizasyonu dahil olmak üzere Azure Expert MSP programının işletmenize katacağı değeri ortaya koyarak Data Market Bulut Yönetilen Hizmetleri detayları ile aktarıyor olacak.

Kayıt

https://etkinlik.cozumpark.com/etkinlik/data-market-bulut-yonetilen-hizmetler-ile-bulut-ortaminizi-en-etkin-sekilde-yonetin-/2202

Canlı Yayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.