Haberler

Data Center Expo Eurasia, 28 Kasım – 01 Aralık 2019 Tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde Gerçekleştirilecektir

Avrasya bölgesinin ilk ve tek veri merkezi fuarı Data Center Expo Eurasia, 28 Kasım – 01 Aralık 2019 Tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.  

Türkiye’nin çevresindeki 35 ülkenin veri merkezi sektörü  oyuncularını, kamu ve özel kurum yetkililerini ve  sektörle  alakadar  tedarikçileri  bir araya getirecek   Data  Center  Expo  Eurasia‘ya tüm sektör paydaşlarının katılım ve desteklerini önemsiyoruz.

Dünyada benzerleri San Francisco, Japonya, Londra, Paris, Frankfurt, Singapur ve Çin’de  gerçekleşen  Data Center Expo Eurasia; ilk senesinde 35 ülkeden, yaklaşık 100 katılımcı, 250 Marka, 250  B2B Delegesi ve 10.000 profesyonel ziyaretçiyi İstanbul’da birleştirmeyi hedefliyor.  

Destekleyen Kurumlar;

TC SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI, TOBB, TÜBİTAK BİLGEM, KOSGEB, TELKODER,KVKK, MÜSİAD, TÜBİFED, TESİD, ETD

Katılımcılar;

TC SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI, TOBB, TÜBİTAK BİLGEM, KOSGEB, KVKK, BRITISH CHAMBER OF COMMERCE TURKEY, TELKODER, TÜBİFED, MÜSİAD,İST SYSTEMS, RADORE, CEMTECH, IRISS TECHNOLOGIES, TEKNOLOJİK İNŞAAT, EFOR BİLGİ İŞLEM, BENTECH, FOREKS, CLOUD SOLUTIONS, TREE GROUP,  DATACASA,  NETERRA (BULGARİSTAN),  BICSI,   BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ, BLOCKCHAIN İST CENTER,  PAKİSTAN TİCARET ODASI,  AFGANİSTAN TİCARET ODASI, 3ANET FİBER(ETK KABLO),  LİBYA TİCARET ODASI

Online Ziyaretçi Kaydı Yapmak İstiyorum

Fuar Katılımı İçin Detaylı Bilgi Almak İstiyorum

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.