Anasayfa » ÇözümPark IT Excalibur Gerçekleşti

Makaleyi Paylaş

Haberler

ÇözümPark IT Excalibur Gerçekleşti

ÇözümPark Bilişim Portalının 600. Web Semineri olan “ÇözümPark IT Excalibur” 24 Eylül 2019 Salı günü büyük bir katılım ile gerçekleşti. Web seminerine Alper Onarangil – Watchguard – Satış Mühendisi, Altay Gencay – Mellanox – Türkiye ve Ortadoğu Bölgesi Satış Direktörü, Bilgehan Poyraz – Arena – Dell Teknoloji Çözüm Mimarı, Erkut Göktan – Dell Technologies – Satış Direktörü, Hakan Duman – TechData – Profesyonel Hizmetler Teknik Müdürü, Hakan Uzuner – ITSTACK – Kurucu, Kürşad Sezgin – Veeam Türkiye Ülke Müdürü, Mehmet Dağdevirentürk – Trend Micro – Channel Manager, Münir Kundakçı – Microsoft – Marketing ve Operasyon Direktörü, Selçuk Saraç – NGX Storage – Yönetim Kurulu Üyesi katıldı. Güncel sektör sorunları ve gelecek teknoloji yatırımları konulu web seminerine eş zamanlı 1000′ e yakın katılım gerçekleşti. Çok büyük bir ilgi gören web seminerine destek veren değerli sponsorlarımıza, katılım gösteren sektör uzmanı ve yöneticilerine, bizleri canlı izleyen üyelerimize teşekkür ederiz. En yakın zamanda benzer web seminerleri ile sizlerle tekrar beraber olmak dileğiyle.

Makaleyi Paylaş

2002 yılından beri aktif olarak bilişim sektöründe çalışmaktayım. Bu süreç içerisinde özellikle profesyonel olarak Microsoft teknolojileri üzerinde çalıştım. Profesyonel kariyerim içerisinde eğitmenlik, danışmanlık ve yöneticilik yaptım. Özellikle danışmanlık ve eğitmenlik tecrübelerimden kaynaklı pek çok farklı firmanın alt yapısının kurulum, yönetimi ve bakımında bulundum. Aynı zamanda ÇözümPark Bilişim Portalı nın Kurucusu olarak portal üzerinde aktif olarak rol almaktayım.

1 Yorum

  1. Güzel bir etkinlikti ortalığı salladı tabiri caiz ise. Canlı yayında depreme yakalandık. Çok keyifli ve bilgi verici bir etkinlikti emeği geçen herkese çok teşekkürler.

    Cevapla

Cevap bırakın

Email adresiniz gizli kalacak Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

Bunları kullanabilirsinizHTML etiketler ve öznitelikleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>