Forum

Fotmat Sorunu Toshi...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Fotmat Sorunu Toshiba ''Harman/kardon'' Satellite a300

4 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
1,269 Görüntüleme
(@CoskunKAPLAN)
Gönderiler: 23
Eminent Member
Konu başlatıcı

Öncelikler merhabalar ve günaydın başlıkta yazan toshiba marka bir notebook sahibiyim cihaza format attıktan sonra mavi ekran verip kendini kapatıyor ama xp olsun ama windows 7 her ikisinde de aynı, şöyle bir şey var ki güvenli kipte açılıyor.

izlediğim yollar ;
Hdd farklı pc de format attım olmadı

Ram değiştirdim olmadı

Hdd değiştirdim olmadı

erişe bildiğim bütün donanımları değiştirdim ama sonuç hala aynı bilgisi olan arkadaşlardan abilerimden sizden bir yardım bekliyorum şimdiden teşekkür ediyorum.

Gönderildi : 07/01/2013 12:12

(@TanBora)
Gönderiler: 357
Reputable Member

Harici bir dvd ve farklı cd/dvd ile atmayı denediniz mi ?

Gönderildi : 07/01/2013 12:59

(@SerkanYalcin)
Gönderiler: 174
Estimable Member

Öncelikler merhabalar ve günaydın başlıkta yazan toshiba marka bir notebook sahibiyim cihaza format attıktan sonra mavi ekran verip kendini kapatıyor ama xp olsun ama windows 7 her ikisinde de aynı, şöyle bir şey var ki güvenli kipte açılıyor.

izlediğim yollar ;
Hdd farklı pc de format attım olmadı

Ram değiştirdim olmadı

Hdd değiştirdim olmadı

erişe bildiğim bütün donanımları değiştirdim ama sonuç hala aynı bilgisi olan arkadaşlardan abilerimden sizden bir yardım bekliyorum şimdiden teşekkür ediyorum.

Mavi ekranda yazan hata kodunu yazarsanız daha etkili yardımcı olabiliriz.Bilgisayarı yeniden başlatıp F8 e basıp altta seçeneklerden Sistemi yeniden başlatmayı devre dışı bırak gibi seçenek olmalı onu seçip üstteki yazıyı ve hata kodunu tam olarak yazarmısınız.0x000c34 gibi başlayan yani.Kolay gelsin.

Gönderildi : 07/01/2013 13:13

(@CoskunKAPLAN)
Gönderiler: 23
Eminent Member
Konu başlatıcı

İlginiz için teşekkür ederim arkadaslar güney köprü arızasıymış ve ekran kartı sorunluymuş

Gönderildi : 07/01/2013 14:50

Paylaş: