Forum

MC ID ' ye bağlı em...

Bildirimler
Hepsini Temizle

MC ID ' ye bağlı email adresi değiştirme acilll !

3 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
350 Görüntüleme
(@MennanSevim)
Gönderiler: 89
Estimable Member
Konu başlatıcı

Selam,

Microsoft 70-483 sınavı için prometric sitesine şirket maili ile kayıt oldum, sınava girdim ve geçtim.

Şimdi mail adresimi değiştirmek istiyorum microsoft MC ID ve ACCESS CODE' a sahibim.Microsoft ile de defalarca iletişime geçtim verdikleri migration link çalışmıyor.

Söyledikleri aynen şu:

------------------ 

Dear Mennan,

Thank you for your e-mail regarding your MCP Secure Site access and details provided.

To enter your MCP Secure Site, please follow the instructions below:

- Update your Internet Explorer to the latest version.
- Please close all messenger windows.
- Delete cookies and temporary internet files
- Please close all Internet Explorer windows.
- Access:
         https://www.microsoft.com/mcp/Authenticate/login.aspx

Once you have arrived at the site, please click on "Sign In" and enter your Microsoft account e-mail address and your password. Then click the "Ok" button.

In case you do not have a Microsoft account e-mail address yet please click on 'Sign up now' button located  in the middle of the page to create your Microsoft account. After it is completed please go back to the MCP Secure Site (URL provided above) and sign in.

On the migration page, please enter the following information:

MC ID: 11**

Access Code: C3D4*******************DFCF

Once you have entered this information, please click the "Next" button.

----------------

Bilgileri girip 'NEXT' dediğimde sayfa aksiyon almıyor,olduğu yerde kalıyor.

Bilgileri yanlış girmeyi denediğimde uyarı alıyorum bu güzel bir haber sanki.Tamamen ölü değil sistem.

Bu sorunu nasıl çözebilirim tşkler. 

Gönderildi : 17/06/2014 19:25

(@cozumpark)
Gönderiler: 16309
Illustrious Member Yönetici

merhabalar

[email protected] idi sanırım. oraya mail atarsanı mail adresimi değiştirmek istiyorum diye size yardımcı olurlar. ben o şekilde değiştirdim. bir form gönderiyorlar eski bilgilerinizi içeren onlar doğru ise değiştiriyorlar. 

Gönderildi : 18/06/2014 01:28

(@MennanSevim)
Gönderiler: 89
Estimable Member
Konu başlatıcı

Eski bilgilerimi içeren bir mail gönderdim, bana tekrar aynı maili geri döndüler. Tekrar mail yolu ile ulaştım sorunumun çözülmediğini ilettim.Bakalım bekliyorum şimdi.

Gönderildi : 18/06/2014 14:07

Paylaş: