Forum

Prometric Login sık...
 
Bildirimler
Hepsini Temizle

Prometric Login sıkıntısı

atakan.cetin
(@atakan.cetin)
Üye

Arkadaslar Merhaba;

Bugun Yetkili bir prometric merkezinde CEH sınavına girdim yazılı olarak sonucumu aldım.Akşam üzeri prometric de sınavın durumunu görmek istediğimde pending olarak gözüküyordu.Yalnız şuan prometric'e login olamıyorum forget password de username olan mail adresimi tanımıyor.Sıkıntı ne olabilir?

Alıntı
Konu başlatıcı Gönderildi : 09/03/2011 01:28
Ufuk TATLIDIL
(@ufuktatlidil)
Saygın Üye

Ben şimdi denedim. Giriş yapabildim. Siteye erişim ile ilgili bir sıkıntı yok. Siz username ve Password bilginizi eksiksiz girdiğinize emin misiniz?

CevapAlıntı
Gönderildi : 09/03/2011 11:38
atakan.cetin
(@atakan.cetin)
Üye

Sorunu çözdüm ama ne oldugunu tam anlamadım.CEH için ECO-350 için EC-COUNCIL dan authorization code almıştım yalnız bu kod için çalıştıgınız mail adresi gerekli.Prometricten sınavı alırken önce normal sekilde hotmail olan kullanıcı adını girmiştim ama bir sonraki adımda benden authorization code ile mail adresini de girmem gerekti.Şimdi kullanıcı adımı hotmailden kurum mailime çevirmiş.Size sınava girdikten ne kadar sonra EC-COUNCIL dan verification code gelmişti?

CevapAlıntı
Konu başlatıcı Gönderildi : 09/03/2011 14:36
fc.erdik
(@fc.erdik)
Üye

Atakan merhaba,

sınava yeni girmişsin sorular hakkında bilgilendirebilir misinz acaba.Piyasadaki sorulara benzer mi çıkıyor hala yoksa degişkimi..

 

Teşekkürler

CevapAlıntı
Gönderildi : 17/03/2011 17:12
atakan.cetin
(@atakan.cetin)
Üye

selam

Evet sınava yeni girdim hping,tcpdump ve snort,wireshark konularında biraz bilginiz olması iyi olur ben syngress CEH V6 kitabı ile bunun daha özet olan bir review kitabından çalıştım.

Yalnız CEH de bu aralar V7 haberleri dolanıyor içeriğini tam araştırmadım buna da bakmanızda yarar var.

Kolay gelsin

CevapAlıntı
Konu başlatıcı Gönderildi : 17/03/2011 20:57
Paylaş: