Forum

Prometric Login sık...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Prometric Login sıkıntısı

5 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
336 Görüntüleme
(@atakan.cetin)
Gönderiler: 10
Eminent Member
Konu başlatıcı

Arkadaslar Merhaba;

Bugun Yetkili bir prometric merkezinde CEH sınavına girdim yazılı olarak sonucumu aldım.Akşam üzeri prometric de sınavın durumunu görmek istediğimde pending olarak gözüküyordu.Yalnız şuan prometric'e login olamıyorum forget password de username olan mail adresimi tanımıyor.Sıkıntı ne olabilir?

Gönderildi : 09/03/2011 02:28

(@ufuktatlidil)
Gönderiler: 5718
Illustrious Member

Ben şimdi denedim. Giriş yapabildim. Siteye erişim ile ilgili bir sıkıntı yok. Siz username ve Password bilginizi eksiksiz girdiğinize emin misiniz?

Gönderildi : 09/03/2011 12:38

(@atakan.cetin)
Eminent Member
Konu başlatıcı

Sorunu çözdüm ama ne oldugunu tam anlamadım.CEH için ECO-350 için EC-COUNCIL dan authorization code almıştım yalnız bu kod için çalıştıgınız mail adresi gerekli.Prometricten sınavı alırken önce normal sekilde hotmail olan kullanıcı adını girmiştim ama bir sonraki adımda benden authorization code ile mail adresini de girmem gerekti.Şimdi kullanıcı adımı hotmailden kurum mailime çevirmiş.Size sınava girdikten ne kadar sonra EC-COUNCIL dan verification code gelmişti?

Gönderildi : 09/03/2011 15:36

(@fc.erdik)
Gönderiler: 3
Active Member

Atakan merhaba,

sınava yeni girmişsin sorular hakkında bilgilendirebilir misinz acaba.Piyasadaki sorulara benzer mi çıkıyor hala yoksa degişkimi..

Teşekkürler

Gönderildi : 17/03/2011 18:12

(@atakan.cetin)
Eminent Member
Konu başlatıcı

selam

Evet sınava yeni girdim hping,tcpdump ve snort,wireshark konularında biraz bilginiz olması iyi olur ben syngress CEH V6 kitabı ile bunun daha özet olan bir review kitabından çalıştım.

Yalnız CEH de bu aralar V7 haberleri dolanıyor içeriğini tam araştırmadım buna da bakmanızda yarar var.

Kolay gelsin

Gönderildi : 17/03/2011 21:57

Paylaş: