Forum

Bildirimler
Hepsini Temizle

[Çözüldü] Font Ekleme hk

4 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
873 Görüntüleme
(@akinflow34)
Gönderiler: 54
Estimable Member
Konu başlatıcı

Merhaba

Pazarlama departmanımız şirkete özel yeni bir font yaptırdı ve biz de şirkette Workspace kullanıyoruz mail alt yapısı olarak. Workspace'e font ekleme gibi bir durum var mıdır bilen var mı acaba? Partnerimize danıştım ancak olmadığını söyledi,pazarlama da bastırıyor. İşin içinden çıkamadım açıkçası.

Fontu nasıl ekleriz bilen eden varsa yardımlarını,yönlendirmelerini rica edeceğim 

Gönderildi : 13/01/2022 10:38
Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32994
Illustrious Member Yönetici

Selamlar,

Benim uzmanlık alanım değil ama burada oluyor demişler

How can I add company fonts? - Google Workspace Admin Community

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 13/01/2022 11:50
ibrahim yildiz
(@ibrahimyildiz)
Gönderiler: 4301
Co-Helper

Sizin sorununuz başka temellere de değiyor. Google'ın tavrı biraz da özel font'ların karşılığının olması gerektiği ile de ilgili. Örneğin siz fontunuz ile text metni doc, maillerinize eklersiniz fakat karşı sistemlerde bu font windows vs altında yüklü olmayacağı için text base bir font'a çevrilerek gösterilir yada bozuk görünür. Bu sebeple özel font uygulama alanları image yapısına çevrilerek kullanılır imza ve logo'larda ki gibi.

'balık vermez, nasıl tutulabildiğine yönlendirir'
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız. Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz. Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 13/01/2022 12:18
(@zulfumehmetozcifci)
Gönderiler: 731
Prominent Member

Outlook üzerinden bilgisayara font yüklenerek tanımlayabilirsiniz, fakat dışarı mail göndereceğiniz zaman karşı tarafta sizin font yüklü olmadığı için default bir font seçecektir, eğer imza kısmı için kullanacaksanız resim olarak alıp ekleyebilirsiniz.

Kişisel bir olay

Gönderildi : 13/01/2022 17:36
Paylaş: