Forum

Akis kart sanan sun...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Akis kart sanan sunucuya taşıma

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
419 Görüntüleme
(@hakankaplanoglu)
Gönderiler: 482
Honorable Member
Konu başlatıcı

Merhabalar;

Usb üzerinden çalışan akis kartım var. Benim bu kartı sunucunun fiziksel portu üzerinden hyper-v üzerinde çalışan logo sunucuma göstermem gerekiyor.

Bunu nasıl yapabilirim ?

Gönderildi : 28/12/2015 12:25

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

USB Network gate programı ile bu işi yapabilirsiniz. Fiziksel bir makinaya takıp, bu yazılımla istediğinşiz sanal üzerinde bu programın Client versiyonu ile sanal makinanızda gösterebilirsiniz. Elitema firması bu işlerde iyidir.
http://www.eltima.com/products/usb-over-ethernet/

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 29/12/2015 23:40

Paylaş: