Forum

Acronis image 2013 ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Acronis image 2013 mause donuyor hatası yardım lütfen!

4 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
839 Görüntüleme
(@azemmercimek)
Gönderiler: 2
New Member
Konu başlatıcı

Değerli üstadlar elimde 2013 acronis image proğramı var ama geri yükleme ekranı cıkıyor ama MAUSE hareket ettiremiyorum ki geri yükleme yapayım nedeni bir türlü çözemedim siz değerli üstadlardan yardım istiyorum.

Pc ye yeniden format attım yeniden image aldım ama sonuc değişmedi yardımlarınızı esirgemeyin lütfen! 

Gönderildi : 11/06/2015 13:24

ibrahim yildiz
(@ibrahimyildiz)
Gönderiler: 4271
Co-Helper

Sorun acronis-usb device hatası bazı anakartlarda yaşanıyor bende çok yaşadım çözüm olmuyor her zaman imaja driver gömmek de yetmiyor. Acronis'in güncel sürümlerini kullanın her sürümde uyumluluk listesi genişliyor. Örnek 2011 sürümünde bu sorunu yaşıyorken sonra ki sürümlerde yaşamadık.

'balık vermez, nasıl tutulabildiğine yönlendirir'
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız. Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz. Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 11/06/2015 14:29

(@azemmercimek)
Gönderiler: 2
New Member
Konu başlatıcı

Sorun acronis-usb device hatası bazı anakartlarda yaşanıyor bende çok yaşadım çözüm olmuyor her zaman imaja driver gömmek de yetmiyor. Acronis'in güncel sürümlerini kullanın her sürümde uyumluluk listesi genişliyor. Örnek 2011 sürümünde bu sorunu yaşıyorken sonra ki sürümlerde yaşamadık.

eyvallah üstadım bu akşam 2015 sürümüyle yedekleyip deneyeyim bi bakayım. 

Gönderildi : 11/06/2015 17:58

(@vasviuysal)
Gönderiler: 7891
Üye

alternatif olarak veeam endpoint backup deneyebilirsiniz

http://www.veeam.com/tr/endpoint-backup-free.html

iyi çalışmalar

Gönderildi : 11/06/2015 19:35

Paylaş: