Forum

Kesintisiz Gü&...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Kesintisiz Güç Kaynağı hakkında

6 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
425 Görüntüleme
(@emreakdag)
Gönderiler: 234
Reputable Member
Konu başlatıcı

Merhaba,

Enel marka ba serisi 10kva lık bir kesintisiz güç kaynağımız mevcut. Kullandığımız ürün arızalandı ve tesbit için teknik servisi çağırıldı. 3 adet kart değiştirilmesi gerekiyor ve temini için teklif verdiler. Firma üretici tarafından verilen teklifi pahalı olması nedeniyle kabul etmedi ve alternatif seçeneklere yönelmeyi tercih etti. Üretici dışında UPS tamir eden firmalar varsa benimle paylaşabilirseniz memnun olurum.

İyi Forumlar

Gönderildi : 09/06/2015 15:45

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Türkiye üzerinde yerli marka ve kalite arıyorsanız. MAKELSAN ile görüşebilirsiniz. Servis ağı ve tecrübeleri gayet iyi. Yerinde servis,  bakım anlaşması v.s. mevcut.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 09/06/2015 21:34

(@emreakdag)
Reputable Member
Konu başlatıcı

Elimizde arızalı olan UPS var onu tamir ettirip kullanmak istiyoruz servis bakım konusunda destek verdiğimiz firma teklif yuksek geldiğinden dolayı alternatif tamircilere yönelmeyi tercih etti. UPS tamirleri konusunda var olan firmalar varmidir?

Gönderildi : 09/06/2015 21:40

(@resulsoydas)
Gönderiler: 1627
Noble Member

Bura ile bir görüşün. MerlinGerin UPS için akü değişimi ve bakım yaptırmıştık.

http://www.kesintisiz.com/kesintisiz_iletisim.htm

Gönderildi : 10/06/2015 11:20

(@emreakdag)
Reputable Member
Konu başlatıcı

Bura ile bir görüşün. MerlinGerin UPS için akü değişimi ve bakım yaptırmıştık.

http://www.kesintisiz.com/kesintisiz_iletisim.htm

Resul Bey Merhaba,

Vermiş olduğunuz linkteki firme ile görüştüm. Uluslararası markalar ve kendi markaları ile ilgili destek sağlıyoruz diye bilgi verdiler. 

Gönderildi : 10/06/2015 16:50

(@emreakdag)
Reputable Member
Konu başlatıcı

Kart tamiri yapan firma bulundu. Arızalı olan kartlarımızı tamir yolu ile çözeceğiz. Sorunumuz çözülmüştür.

İlginizden dolayı teşekkür eder iyi forumlar dilerim

Gönderildi : 12/06/2015 16:45

Paylaş: