Forum

Ms Outlook OWA soru...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Ms Outlook OWA sorunu

6 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
328 Görüntüleme
(@merttokel)
Gönderiler: 4
Active Member
Konu başlatıcı

Merhaba;

Şirkette kullanmış olduğum Outllok 2007 ' de gelen yada gönderdiğim mailleri başka yerde OWA  üzerinden göremiyorum. Mail okunduğu yada gönderildiği anda OWA'dan siliniyor.Silinmiş öğeleri kurtar dediğimde ise gelen maillerin tamamı görünmüyor.Ms Outlook 2010 yüklü iken bu sorun yoktu. Gelen yada giden mailler OWA'da silinmeden kalıyordu. Outlook 2007 yüklendiğinde tekrar aynı sorun oluştu. Gönderdiğim yada okunmuş olan mailleri OWA üzerinden nasıl görebilirim.

Teşekkür ederim

Gönderildi : 17/09/2012 20:19

(@davuteren)
Gönderiler: 1584
Noble Member

Outlook unuz bir yerde tanımlıysa mailler personel folder a düşüyor ve local bilgisayarda tutuluyor olabilir. öyle bir durumda mailleriniz silinmiş gibi görünür ve owa üzerinden maillerinizi göremezsiniz. kontrol edebilirmisiniz

Gönderildi : 18/09/2012 01:48

(@merttokel)
Active Member
Konu başlatıcı

Günaydın

Öncelikle ilginiz için teşekkür ederim.

Evet outlook iş yerinde tanımlı ve evde tekrar exchange bağlantısı yaptım ama mailler yukarıda bahsetmiş olduğum gibi görünmüyor. Aynı şekilde owa üzerindende ulaşamıyorum. Benim anlayamadığım iş yerinde office 2010 yüklü iken bu sıkıntı yoktu. Hem evde exchange bağlantısı ile görebiliyordum hemde dileğimde owa üzerinden görebiliyordum.Office 2007 yüklediklerinde tekrar bu sorun oluştu. 2007 ve 2010 arasında bu fark var.

Gönderildi : 18/09/2012 12:12

(@davuteren)
Gönderiler: 1584
Noble Member

bir deneme maili gönderin kendinize ve bunu hiç bir outlook yada telefonda tanımlamışsanız mail hiç bir yerden açmadan ilk owa üzerinden açmayı denediniz mi ? mailler gözüküyor mu

Gönderildi : 18/09/2012 13:05

(@merttokel)
Active Member
Konu başlatıcı

Dediğiniz gibi yaptım evet görünüyor. Daha sonra outlook 2007 den açtım. Owaya döndüğümde mail yine silinmişti.Enteresan bir durum neden böyle olduğunu anlayamadım. Daha doğrusu iki farklı office sürümü arasında neden böyle olduğunu çözemedim.

Gönderildi : 18/09/2012 13:13

(@merttokel)
Active Member
Konu başlatıcı

Bu soruna çözüm bulabilcek kimse yok sanırım.

Gönderildi : 19/09/2012 12:31

Paylaş: