Forum

exchange 2003 de ma...

Bildirimler
Hepsini Temizle

exchange 2003 de mail gönderim kısıtlama

4 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
280 Görüntüleme
(@Anonim)
Gönderiler: 0
Konu başlatıcı

merhaba, exchange 2003 de bir gruba ait kullanıcıların, örn:muhasebe grubunun belirlenen başka bir grup veya gruplara mail atması engellenebilirmi. şimdiden teşekkürler.

Gönderildi : 07/06/2010 16:35

(@rahmidilli)
Gönderiler: 2458
Famed Member

merhaba, exchange 2003 de bir gruba ait kullanıcıların, örn:muhasebe grubunun belirlenen başka bir grup veya gruplara mail atması engellenebilirmi. şimdiden teşekkürler.

Merhabalar,

Bahsettiğiniz grubun security ayarlarını kurcaladınız mı? Forum üzerinde sanırım daha önce konuşulmuş bir konuydu.

Gönderildi : 07/06/2010 18:29

(@muratgezer)
Gönderiler: 14
Eminent Member

Hocam konuyu görünce ben de 2 soru sormak istedim

1.Yukarıda geçen cevabını ben de arıyorum ama forumda bulamadım örnekteki soruya göre nasıl yapılır bu ayar acaba?

2.Benzer olarak bazı durumlarda bir ihtiyaç olabilir belki geçici bir süre bir kullanıcının ya da grubun SMTP Connector ile dış haberleşmesini kestikten sonra iç haberleşmesini de kesmek için (grubu, kullanıcıyı silmede geçici süre) kullanıcı özelliklerine gitmeden kolay bir ayar var mı acaba

Gönderildi : 09/06/2010 04:21

(@ugurdemir)
Gönderiler: 9888
Illustrious Member

Merhaba,

Makaleyi http://www.cozumpark.com/blogs/exchangeserver/archive/2008/03/28/smtp-connector-yard-m-ile-mail-yasaklama.aspx  incelermisiniz? Fikir verebilir sizlere.

Keyifli çalışmalar.

Gönderildi : 11/06/2010 00:49

Paylaş: