Forum

error 0x7d6 hatası

Bildirimler
Hepsini Temizle

error 0x7d6 hatası

4 Yazılar
2 Üyeler
0 Reactions
278 Görüntüleme
(@Anonim)
Gönderiler: 0
Konu başlatıcı

İyi günler , exchange server 2003 üzerinde tanımlı bir kullanıcı, outlook 2007 kullanarak pop3 hesabı uzerinden epostalarını kontrol etmektedir. Kullanıcı durup dururken epostaları çifter çifter almaya başladığını bildirdi. outlook 2007 üzerindeki rule ayarlarını kontrol ettim bir problem yok. outlook üzerinde sadece bir tane pop3 hesabı kurulu ve ayrıca kullanıcı maillerini serverda bırakmıyor. exchange serverin event veiwer 'inda bu kullanıcı için pop3svc error alıyorum. hatanın açkılaması error 0x7d6 kodu ile başlıyor. Ayrıca kullanıcın web arayüzünde gelen mailler tek olarak gözüküyor.

Hata kodu ile maillerin çift çift alınmasının bir ilişkisi var mı ? Yoksa bu iki problem bir birinden bağımsız mı ?

Buna benzer bir problem ile karşılaşan veya çözüm için bir fikri olan mı ?

ilginiz için şimdiden teşekürler

Önder

Gönderildi : 30/03/2010 18:44

(@Anonim)
Konu başlatıcı

Tekrar Merhaba ,

Malum exchange hesabını başka bir bilgisayara kurdum sorunsuz çalışıyor . Problemin outlook 2007 ile ilgili olduğunu düşünüyorum. ama henüz çözemedim

Gönderildi : 30/03/2010 18:51

(@Anonim)
Konu başlatıcı

Merhabalar ,

error 0x7d6 hatası hatası halen devam etmekte ama duplicate mail problemini çözdüm . Outlook 2007 nin kurulu oldugu bilgisayarda nod32 kullanılıyor. NOD32 nin email client portection nını disable ettim durum düzeldi.

iyi çalışmalar

önder

Gönderildi : 30/03/2010 20:14

(@ugurdemir)
Gönderiler: 9888
Illustrious Member

Geri bildirim için teşekkür ederiz.

Gönderildi : 01/04/2010 03:34

Paylaş: