Forum

Nebim yazılım nedir...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Nebim yazılım nedir ?

8 Yazılar
5 Üyeler
0 Likes
1,940 Görüntüleme
(@system.gokan)
Gönderiler: 373
Honorable Member
Konu başlatıcı

Merhaba bir çok yerde isimini duyduğum ama neler yapa bildiği hakkında birşey bilmediğim bir yazılım olan nebim yazılımın neler yapabildiğini

anlatırmısınız ? Ve türkçe döküman varsa link verirmisiniz .?

Gönderildi : 23/03/2009 04:14

(@OmerKARADENIZ)
Gönderiler: 1560
Noble Member

Merhaba

İşletmelerde önemli bir yeri olan Kaynak Planlama yazılımıdır  ve zaten Türkçe yazılmıştır. Google http://www.google.com/search?q=nebim+Ev+Tekstili%2C+Z%C3%BCccaciye+ve+Mobilya+Sekt%C3%B6r%C3%BC&rls=com.microsoft:tr:IE-SearchBox&ie=UTF-8&oe=UTF-8&sourceid=ie7&rlz=1I7GGLL_tr  aradığınızda çok sayıda bilgi bulabilirsiniz.

Gönderildi : 23/03/2009 10:43

(@haticeakgul)
Gönderiler: 983
Noble Member

NEBİM YAZILIM, 1966 yılında o dönemin tekstil ve konfeksiyon alanındaki lider firmalarından NEYİR ÖRME SANAYİİ bünyesinde, bilgi işlem merkezi olarak faaliyete geçti.

NEBİM YAZILIM, 1977 yılında bağımsız bir Anonim Şirkete dönüşerek; özellikle tekstil, konfeksiyon ve perakende sektörlerine yönelik yazılımlar geliştirme, servis ve danışmanlık hizmetleri verme faaliyetlerine hız verdi.

NEBİM YAZILIM, bu gün 40 yılı aşan bilgi birikimi ve deneyimli uzman kişilerden oluşmuş kadrosuyla, özellikle; konfeksiyon, ayakkabı, çeyiz, halı, mobilya, ev tekstil, optik, kırtasiye, elektronik, takı ve kuyum gibi sektörler başta olmak üzere zincir mağaza oluşturmuş Organize Perakende Sektörlerinde, en yüksek pazar payına sahip markadır. Ayrıca diğer sektörlerde, konusunda uzman birçok firma ile de iş birliği içindedir. Sektörün lider firmalarının tercihi NEBİM YAZILIM'dır.

NEBİM YAZILIM, Kurumsal Kaynak Planlaması(ERP), Tedarik Zinciri Yönetimi(SCM), Müşteri İlişkileri Yönetimi(CRM), Üretim Süreçleri Takibi(MRP) yazılımları ile kullanıcı kuruluşların tüm yazılım ihtiyaçlarına etkin çözümler sunarak, Firma Yöneticilerinin doğru ve hızlı karar almalarına yardımcı olmaktadır.  

NEBİM YAZILIM, ve Türkiye geneline yayılmış Dağıtım Kanalları, Türkiye genelinde yazılım satışı yapmakta ve eğitim-destek hizmetleri vermektedir. Ön eğitimin devamında akdedilen WINEXTRA destek ve versiyon yenileme anlaşması kapsamında ; telefon ve internet aracılığıyla ve müşteri iş yerinde, destek ve danışmanlık hizmetleri de vermektedir.  

NEBİM YAZILIM, sektörün lider firmalarıyla ilişkilerini devamlı ve sıcak tutmuş, onları sürece ortak ederek, piyasa ihtiyaçlarını hızlı ve doğru biçimde tespit etmiş ve pek çok sektörel yeniliği ilk çıkaran yazılım evi olarak, daima rekabette bir adım önde olmuştur. 

Şu ana kadar şimdilik burada tek bir makale ile eğitim yayınlanmıştır.

http://www.cozumpark.com/blogs/3party/archive/2009/01/31/nebim-winner-promosyon.aspx

Referanslarından bazıları görmek isterseniz...

http://www.nebim.com.tr/referanslarimizdan_bazilari.html

Gönderildi : 23/03/2009 17:18

(@system.gokan)
Gönderiler: 373
Honorable Member
Konu başlatıcı

Teşekürler

Gönderildi : 13/04/2009 23:52

(@mesutsariyar)
Gönderiler: 2515
Co-Founder

Ne güzel reklam bu böyle 🙂 Getirin sözleşmeyi Hatice Hanım lütfen ... 🙂

Gönderildi : 13/04/2009 23:54

(@haticeakgul)
Gönderiler: 983
Noble Member

[Y]

Gönderildi : 14/04/2009 17:15

(@adnanardahan)
Gönderiler: 26
Eminent Member

mrb

nebim winner kurulumun nasıl yapıldıgını merak edıyorum bununla ilgili dokuman yada video paylaşabilirmisniz?Öğrenmek istiyorum.

Adnan ardahan

Gönderildi : 11/02/2010 18:36

(@adnanardahan)
Gönderiler: 26
Eminent Member

MRB NEBİM YAZILIMI SIFIRDAN HERŞEYİ ÖĞRENMEK İSİTYORUM YARDIMCI OLURMUSUNUZ?

-KURULUMU

-ONLİNE MAGAZICILIGI

KENDİMİ GELİŞTİRMEK İSTİİYORUM TABİİ YARDIMLARINIZI DA BEKLIYORUM..

Gönderildi : 11/02/2010 18:43

Paylaş: