Forum

İstanbul da MCT eği...

Bildirimler
Hepsini Temizle

İstanbul da MCT eğitimi veren kurumlar

7 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
528 Görüntüleme
(@kayhankayihan)
Gönderiler: 854
Noble Member
Konu başlatıcı

Merhaba Arkadaşlar,

İstanbul da mct eğitimi veren kurumlar nerelerdir?

Sinerji var ancak oranın eğitim takvimi bizim için uygun değil.

Bunun dışında eğitim veren şirketler hakkında bilgisi olanlar yardımcı olabilirse sevinirim.

Gönderildi : 31/05/2011 14:53

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32987
Illustrious Member Yönetici

Merhaba,

Medyasoft Hayrettin bey ile görüşün sizlere yardımcı olur.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 31/05/2011 17:38

(@kayhankayihan)
Gönderiler: 854
Noble Member
Konu başlatıcı

Sağolun hocam, sevgi hanım ilgileniyormuş konuyla ilgili olarak. Kendisine yönlendirdiler.
İyi çalışmalar.

Gönderildi : 31/05/2011 20:10

(@Anonim)
Gönderiler: 0

Merhaba,

Medyasoft Hayrettin bey ile görüşün sizlere yardımcı olur.

sizin bu yaptığınızda o zaman firma reklamı hakan hocam böyle bir mazeretle yazmış olduğum mesajı silmeniz ne kadar etik ? 

Gönderildi : 07/08/2011 12:51

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Merhaba,

Siz Hakan hocama itafen yazmışsınız ama Medyasoft ,platformun büyük destekçilerinden ve sponsorlarındandır.Çözümpark uzmanları eğitimlerini Medyasoft'un modern dizayn edilmiş eğitim salonlarında vermektedir.
Saygılarımla.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 07/08/2011 20:17

(@Anonim)
Gönderiler: 0

Merhaba,

Siz Hakan hocama itafen yazmışsınız ama Medyasoft ,platformun büyük destekçilerinden ve sponsorlarındandır.Çözümpark uzmanları eğitimlerini Medyasoft'un modern dizayn edilmiş eğitim salonlarında vermektedir.
Saygılarımla.

merhaba

arkadaş istanbulda hangi kurumlar sistem egitmi vermektedir diye sormuş bende bildigim 2 kurumu önerdim hakan hocamız bunlar reklam diyerek mesajımı silmesi üzerine yazılmıştır mesaj silme nedenide reklam yapmamış bende bunun nekadar etik olduğunu sordum konu budur uzatmaya gerek yoktur. kolay gelsin

Gönderildi : 08/08/2011 00:35

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Merhaba,

Saygılarımla.

merhaba

arkadaş istanbulda hangi kurumlar sistem egitmi vermektedir diye sormuş bende bildigim 2 kurumu önerdim hakan hocamız bunlar reklam diyerek mesajımı silmesi üzerine yazılmıştır mesaj silme nedenide reklam yapmamış bende bunun nekadar etik olduğunu sordum konu budur uzatmaya gerek yoktur. kolay gelsin

Evet uzatmaya gerek yok anlayışınız için teşekkür ederim.Saygılarımla.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 08/08/2011 01:51

Paylaş: