Forum

İSA Server Makalele...

Bildirimler
Hepsini Temizle

İSA Server Makaleleri

3 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
369 Görüntüleme
(@farhadkarimov)
Gönderiler: 1031
Noble Member
Konu başlatıcı

Selam Aleykum Arkadaşlar!

Arkadaşlar Çözümpark`da İSA Server hakkinda yayımlanan makaleler kimdese kitab şeklinde varmı?

Eğer varsa, çok rica ediyorum ki, benle paylaşsın.İstiyorum ki, onu printden çıkartıb, öyle okuyum.internetden her zaman okuma fırsatı olmuyor.Amma elimin altında bulununca istirahet edirken bile göz ata biliyorum.

Önceden her kese teşekkür ediyorum!

Gönderildi : 23/04/2011 09:33

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32997
Illustrious Member Yönetici

Bence hakkı olarak portal üzerinden okumanız, yoksa tüm videoları indirelim, tüm makaleleri kayıt edelim peki biz nasıl hit alacağız ? Hit neden önemli derseniz sahip olduğumuz 30mbit internetin maliyetini inanın düşünmek istemezsiniz, bunu gibi böylesine büyük bir portalı ayakta tutmak inanın çok zor.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 23/04/2011 10:04

(@farhadkarimov)
Gönderiler: 1031
Noble Member
Konu başlatıcı

Hocam öncelikle ilginize ve cevabınıza göre teşekkür ederim!

Hakan hocam, ben zaten her gün foruma girib bir şeyler okuyorum, yani daimi izliyorum.

Ama çok yoruluyorum diye, monitor karşısında okuma fırsatım olmuyor.Ondan dolayı rica etdim.Yoksa kötü bir niyyetim yok.Bu forumu en çok sevenlerden biri de benim.Buradakı hocalarımızın şahsen bana çok yardımı olmuş.ALLAH Hepsinden Razı Olsun, İnşAllah!

Bir daha teşekkür ederim!

Gönderildi : 23/04/2011 11:43

Paylaş: