Forum

Wordpress`de Galler...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Wordpress`de Gallery

8 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
334 Görüntüleme
(@farhadkarimov)
Gönderiler: 1031
Noble Member
Konu başlatıcı

Selam Aleykum Arkadaşlar!

Arkadaşlar ben vvordpress`de blog kurmuşum.Şimdi istiyorum ki, ora Gallery ilave edim ve kategoride gözüksün, üzerine tıklayınca ancak resimler olan bir gallery olsun.Bana bu konuda bi fikir vere bilirmisiniz?Hangi plugin kullanmam daha tavsiyeli ve yollarını.

Önceden çok teşekkür ederim!

Gönderildi : 15/02/2011 10:42

(@borayildiz)
Gönderiler: 675
Honorable Member

Farhad merhaba

wordpress blogun hayırlı olsun. nasıl bir gallery eklentisi istiyorsun elinde beğendiğin örnek var mı yardımcı olayım.

Gönderildi : 15/02/2011 12:31

(@farhadkarimov)
Noble Member
Konu başlatıcı

Selam Aleykum Bora bey!

Bora bey, ilk önce cevabınız için teşekkür ederim.Değerli zamanınızı alıyorum.

Aslında ben NexGen diye birini buldum, ama kullanamadım.Siz ne tavsiye ederseniz bana uyar.Şimdi benim kendi yaptığım dizaynlar var, önceleri ben dizaynla meşğul oluyordum.İstiyorum ki, o el işlerimi koyayım gallery`ye.

Bir daha teşekkür ederim!

Gönderildi : 15/02/2011 12:38

(@borayildiz)
Honorable Member

ben bir ara lazyest gallery kullanmıştım gerçekten adında da belirtildiği gibi tam tembel işi kullanımı rahat

http://wordpress.org/extend/plugins/lazyest-gallery/

kullanım ve kurulum ayrıntıları eklenti sayfasında mevcut

Gönderildi : 15/02/2011 12:59

(@farhadkarimov)
Noble Member
Konu başlatıcı

Bora bey çok teşekkür ederim!Şimdi indirib deniyorum.Ben şu gallery kategoriye ilave ede bilecekmiyim?Orada görüntülensin?

Gönderildi : 15/02/2011 13:06

(@borayildiz)
Honorable Member

Her oluşturduğunuz gallery için size bir kod veriyor ve o kodu istediğiniz yere yapıştırarak (post veya sayfa) yayınlayabiliyorsunuz. Kodu da editleyerek kaç sutunda thumbları gösterebileceğini seçebiliyorsunuz. bayağı ayrıntısı var eklenti sayfasında ve eklentinin içerisindeki readme bölümlerinde anlatılmış bir çoğu.

Rica ederim Farhad Bey kolay gelsin.

Gönderildi : 15/02/2011 13:15

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Merhaba, Geçen hafta bununla ilgili olarak yayımlanan video işinize yarayacaktır.
http://www.cozumpark.com/blogs/videolar/archive/2011/02/12/video-wordpress-blog-uygulamalar.aspx
Saygılarımla.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 15/02/2011 14:14

(@farhadkarimov)
Noble Member
Konu başlatıcı

Çok teşekkür ediyorum sizlere!

ALLAH Razı Olsun Sizden!

Videoyu izlemeye başladım bile.

Gönderildi : 15/02/2011 15:41

Paylaş: