Haberler

Cisco Yeni Sertifikasyon Programlarını Açıkladı!

Cisco’nun yeni kariyer sertifikaları hakkındaki harika haberi duydunuz mu? Spoiler uyarısı: Ağa yazılım becerileri kazandırmak!

Cisco’nun profesyonel sertifikasyon programının evrimi, geleceğin BT ekibini oluşturmak için hem ağ uzmanını hem de yazılım geliştiricisini tek bir toplulukta kucaklamaktadır. Cisco’nun sertifikasyon ve eğitim programı şimdi DevNet sertifikalarını içeriyor ve yeni ağ için uygulamaları optimize etmek ve yazmak ve geliştirmek istedikleri teknoloji becerilerini seçmek için hem ağ uzmanı hem de yazılım geliştiricisi için tasarlandı. Ağ otomasyonu, BT’nin en büyük zorluklarından biridir. DevNet Otomasyon Değişimi, ağ otomasyonu için kullanım durumlarını çözen ortak bir kod depoları sağlar ve ekiplere bu yolculuklarında kullanılabilecek bir metodoloji ile rehberlik eder. Kod, topluluk tarafından geliştirilmiştir ve ağ otomasyonu için en iyi uygulamalar endüstri uzmanları tarafından geliştirilmiştir.

  • DevNet Automation Exchange şu anda hazır.
  • Yeni kurslar Haziran 2019’da başlayacak ve sınavlar Şubat 2020’de geçerli olacak. Yeni DevNet sertifikalarına uygulanabilecek öğrenim materyalleri DevNet geliştirici sitesinde.
  • Yeni sertifika sınavları Şubat 2020’de geçerli olacak.
  • Cisco Networking Academy için, güncellenmiş CCNA® kursları, değerlendirmeleri ve araçları Kasım 2019’a kadar İngilizce olarak sunulacak, ek diller 2020’nin ilk yarısını izleyecektir.

Siz de bu eğitimler hakkında detaylı bilgi istiyorsanız aşağıdaki linklerden bilgi alabilirsiniz.

Sertifika ve program değişiklikleriyle ilgili tüm ayrıntılar için Cisco’da yer alan Öğrenme sayfasını inceleyin. DevNet sertifikalarına başlamak için kaynakların DevNet sayfasına göz atın.

Kaynak: Cisco

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.