Haberler

CES 2021 İçin Haber Var

CES 2021, coronavirus pandemisine rağmen, gelecek yıl Ocak ayında Las Vegas’ta yeni gösterisini planlıyor. Tüketici Teknolojisi Derneği 2021 planlarında, katılımcılara ürünlerini hem fiziksel hemde dijital olarak sergilemek istediklerini var olduğunu açıkladı.

Teknlojinin kalbinin attığı fuar CES 2021 etkinliğinde yenilik planlıyor.

Her yıl Amerika Birleşik Devletleri Las Vegas kentinde düzenlenen tüketici elektronik fuarı yani CES. Markalar en havalı ürünlerinin sergilenerek pazara tanıtımı yapılıyor. Bu yıl, pandemi sebebiyle birçok etkinlik ertelendi yada zorunlu olarak iptal edildi. Yaşanan olaylar sebebiyle gelecek için şüpheci bakılmaya devam edildiğini söyleyebiliriz.

Geçen yıl, yaklaşık 175.000 ziyaretçiyi şehre çeken CES, gelecek gösterisi için gelişmiş sağlık politikalarının olacağını vaat ediyor. Şirket, “birçok noktada dezenfektan ve el temizleme istastonları” olacağını aktarıyor.Ayrıca sosyal mesafe kurallarına göre koridor ve koltukların genişletileceğini, ödemeleri sadece mobil ödeme yada temassız olarak kullandırıp, sağlık hizmetlerini artırmayı amaçlıyor.

Salgın bitmiş olsa da gelecek sene için birşey söylemek mümkün değil ama firmanın şimdiden gündeme hazırlıklı olacaklarını bildirmesi, etkinliğinin her halde yapılacağını tahmin edebiliriz.

Kaynak

Yaşar YILMAZER

İnterneti, okumayı, üretmeyi seven. Sistem uzmanı, mali müşavir, bütçe ve raporlama uzmanı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.