Haberler

Bulutta Sunucularını Yedeklemeyen Kalmasın!

FixCloud ayrıcalığı ile Veeam Bulut Yedekleme , 1 yıl Ücretsiz. Kampanya kapsamında 1 yıl boyunca 4 sanal sunucunu 1 TB Bulut Depolama alanına ücretsiz olarak yedeklebilirsiniz.

Kampanya Detayları http://fixcloud.com.tr/kampanyalar ‘da.

Ürün Açıklaması

 Veeam Cloud Connect Backup 3-2-1 Kuralına uygun olarak kurum içi sunucu yedeklerinizin bir kopyasını FixCloud‘da güvenli olarak saklar.

Büyük yatırımlar olmadan ve uçtan uca şifreleme yapılarak alınan yedeklere ihtiyaç anında hemen erişebilir ve seçilen geri yükleme noktalarından kurtarma yapılabilir.

  • FixCloud bulut yedeklerinizi silinmeye karşı korur.
  • AES 256 bit şifreleme ile %100 güvenli.
  • Yurt içinde, İstanbul veya İzmir veri merkezlerinde.
  • %100 FixCloud’a ait donanım altyapıları üzerinde.

 Hızlı ve basit bir şekilde 3 adımda kurulumu tamamlayın.  http://veeamdemo.fixcloud.com.tr  

Hakan Uzuner

2002 yılından beri aktif olarak bilişim sektöründe çalışmaktayım. Bu süreç içerisinde özellikle profesyonel olarak Microsoft teknolojileri üzerinde çalıştım. Profesyonel kariyerim içerisinde eğitmenlik, danışmanlık ve yöneticilik yaptım. Özellikle danışmanlık ve eğitmenlik tecrübelerimden kaynaklı pek çok farklı firmanın alt yapısının kurulum, yönetimi ve bakımında bulundum. Aynı zamanda ÇözümPark Bilişim Portalı nın Kurucusu olarak portal üzerinde aktif olarak rol almaktayım. Profesyonel kariyerime ITSTACK Bilgi Sistemlerinde Profesyonel Hizmetler Direktörü olarak devam etmekteyim.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu