Haberler

Arena’dan İş Ortaklarının Dijital Kimliklerini Geliştirmek için Özel Hizmet Paketleri: “Digital Check-Up”

Türkiye’nin lider teknoloji dağıtıcısı Arena, iş ortakları için özel olarak hazırladığı yeni bir projeye imza attı. İş ortaklarının daha hızlı büyümesi ve gelişmesi için Digital Check-Up hizmeti sunmaya başlayan Arena, 1 senelik sözleşme taahhütü yapan tüm iş ortakları için ücretsiz digital check up uygulamaya başladı.

Bu uygulama ile birlikte Arena’nın iş ortaklarının dijital ve sosyal platformlardaki durumları analiz ediliyor, akabinde detaylı bir dijital reçete ile problemler iyileştiriliyor.

Ücretsiz Özel Dijital Analiz

Arena, “birlikte güçlüyüz” mottosu ile iş ortaklarının artık günümüzde kaçınılmaz olan dijital pazarlama ihtiyaçlarını karşılamak üzere yola çıkıyor. Şirket, “Digital Check-Up Hizmeti” ile öncelikle, iş ortaklarının ihtiyaç duyduğu dijital pazarlama hizmetlerini belirlemek için dijital kanallarda hedef kitleleri, sektör ve dijital varlıkların tüm analizlerini detaylı olarak yapıyor.

Bununla birlikte iş ortağının dijital vitrini olan web sitesindeki tasarım, içerikler, teknik hatalar, performans durumu, fonksiyon ve kod yapısını analiz ederek bayinin ihtiyaçlarını belirliyor.

Sosyal medya süreçlerini detaylı şekilde analiz ederek doğru stratejilerin belirlenmesine destek oluyor.  Arama motoru optimizasyonunu iyileştirerek bayilerin Google gibi arama motorlarında daha ön sıralarda görünmesini sağlayarak performans, bütçe optimizasyonu için dijital reklam yönetimi hizmetini veriyor.  Ayrıca, Arena tarafından yapılan detaylı analiz neticesinde çıkarılan tüm olumsuzluklar, eksiklikler ya da hatalar dijital reçete ile iyileştiriliyor.

Detaylı bilgi almak ve iletişime geçmek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz:

https://www.pencere.com/Doc/DigitalCheck-up_LP/index.html

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu