Haberler

Arena ile yerli ve milli 3D yazıcı üreticimiz Zaxe 3D güçlerini birleştiriyor

Hayatımızın her alanında daha fazla öne çıkan 3D yazıcılar artık her kesim için uygun fiyatları ve herkes için kolaylaşan kullanımlarıyla dünyada her eve ve her iş yerine girmeye başladı. Zaxe de üretimdeki 3D yazıcı modellerine ek olarak bu aydan başlayarak sırayla piyasaya sunacağı 4 yeni modeliyle bu artan talebe her segmentte karşılık vermeye Arena işbirliği ile hazırlanıyor.

Amerika’da 2 yıl sonra 20 milyar doları aşması beklenen 3D yazıcı sektörü 2020 yılını Türkiye’de sadece 30 milyon dolara ulaştı. 2021 yılından başlayarak, Facebook, notebook kullanımı, akıllı telefon kullanımında olduğu gibi, Türkiye’deki teknoloji kullanıcıları geriden gelerek 3D yazıcı alımında da dünyadaki öncü pazarlardan biri olacaktır.

Zaxe 3D sizlerin de desteği ile pandemi döneminde siperlik basımıyla ülke çapında farkındalığı ciddi oranda artan sektördeki lider pozisyonunu sizlerle güçlendirmeye hazır. Arena ve Zaxe olarak yeni ürün gamı, teknolojik farklarını, yeni satış sonrası kurulum ve destek yapısındaki tüm gelişmeleri ülkemizde ilk olarak sizlerle paylaşmak istiyoruz

Kayıt

https://etkinlik.cozumpark.com/etkinlik/arena-ile-yerli-ve-milli-3d-yazici-ureticimiz-zaxe-3d-guclerini-birlestiriyor/2158

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.