Haberler

Android İçin Microsoft Outlook Lite Yayınlandı

Microsoft’un minimal e-posta uygulaması Outlook Lite, Google Play Store’da yayınlandı. Düşük boyutlu ve az pil tüketimine sahip uygulama 1 GB RAM’e sahip mobil cihazlarda sorunsuz çalışabiliyor.

Microsoft Outlook Lite

Microsoft’un e-posta uygulamasını minimalize etmek için Outlook Lite’ı geliştirdiğini geçtiğimiz ay Microsoft Outlook Lite Sürümü İçin Çalışıyor başlıklı haberimizle duyurmuştuk. O geliştirme sona erdi ve uygulama markete yüklendi. Outlook’un basit sürümü artık Google Play Store üzerinden indirilebiliyor.

Microsoft Outlook Lite Play Store’da

Microsoft, basit sürümü bugün Türkiye başta olmak üzere Arjantin, Şili, Brezilya, Kolombiya, Hindistan, Güney Afrika, Tayland, Meksika, Ekvador, Peru, Tayvan ve Suudi Arabistan’da kullanıma açtı. Bilinen Outlook uygulamasından farklı olarak Lite sürümü daha düşük sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyuyor. 5 MB boyutundaki uygulama, 1 GB RAM belleğe sahip mobil cihazlarda sorunsuz bir şekilde çalışabiliyor. 2G ve 3G internet erişimi ile de sorunsuz çalışan uygulama pil tüketimi konusunda da oldukça tasarruflu.

Microsoft Outlook Lite uygulaması ile kullanılabilecek e-posta hesapları şu şekilde;

  • Outlook.com
  • Hotmail
  • MSN
  • Live
  • Microsoft Exchange Online
  • Microsoft 365

Uygulamayı Android işletim sistemine sahip cihazınız için Google Play Store üzerinden indirebilirsiniz.

Kaynak: The Verge

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.