Haberler

Amazon Prime Day Türkiye Günleri Kesinleşti

Dünya üzerinde belirli günlerde indirimler gerçekleştiren Amazon, 7 gün boyunca devam edecek olan Amazon Prime Day günlerini belirledi.

Dev e-ticaret ve yapay zeka şirketi Amazon, bütün Dünya’da geçerli olacak indirim günlerini yayınladı. Uzun zamandır beklenen bu günlerde 28 farklı kategoride herkes için fırsatlar yaratıldı. Birçok ülkede 2 günle sınırlandırılan etkinlik Türkiye’de 7 gün geçerli olacak.  

Amazon, Dünya üzerinde bütün ülkelere e-ticaret kapılarını aralayan ve online alışverişi büyük boyutlara geçiren şirket olmuştur. Şirket müşterilerine özel indirim sağlamak için farklı hizmetleri bir araya getirerek sunmaktadır. Özellikle kalıcı bir hizmet verebilmek ve alışveriş deneyimlerini artırabilmek için çıkardığı Amazon Prime, pek çok fırsatı içermektedir. Abonelik içerisinde kargo ücreti ödememe, Prime Gaming ve Prime video ile çoğu platformu ücretsiz kullanma hakkına sahip olursunuz.

Hizmet ağını genişletebilmek için çalışmalarda bulunan Amazon, müşterilerine yılın belirli günlerinde etkinlikler düzenlemektedir. Bu etkinliklerden bir tanesi olan indirim günleri, oldukça yüksek fırsatları her kategori de sunar. Böylece müşteriler Amazon Prime aboneliği sayesinde erişmek istediği ürünlere kolaylıkla erişebiliyor. Türkiye adına büyük çalışmalar yürüten şirket, özel günler içerisinde hiçbir olumsuz durumla karşılaşmak istemediğini ve herkese eşit bir hizmet yayınlayacağını söyledi. Bununla birlikte Prime aboneliklerinde herhangi bir fiyat artışının da söz konusu olmadığını ekledi.

Amazon Prime Day Türkiye’ye 18-25 Temmuz’da Geliyor!

Dünya üzerinde gerçekleşecek olan Amazon Prime Day, belirli günlerde yapılacak. Türkiye için belirlediği gün sayısını 7 gün olarak yayınlayan şirket, diğer ülkelerde indirim günlerini iki gün şeklinde tuttu ve daha erkene çekti. Özellikle Prime hizmetinden yararlanan herkes bu indirim günlerinde istediği üründen faydalanabilecek. Siparişlerinizi ücretsiz kargo ve hızlı gönderim sayesinde alabileceğiniz gibi dilediğiniz servis ağını da kullanmanıza izin verilecek.

Amazon Prime Day Türkiye günlerinde şirket kullanıcılarına eğlenceli anlarda yaşatmak istiyor. Festival günleri boyunca anlaşma sağladığı Meryem Can, Cem Bölükbaşı, Vedat Milör, Murat Dalkılıç ve Pascal Nouma gibi ünlü isimler harika etkinliklerle karşımıza çıkacak. Amazon gerçekleştireceği bu dev indirim etkinliğine katılabilmeniz için yalnızca Amazon Prime üyeliğinizin olmasının yeterli olduğunu da yayınladığı etkinlik duyurusunda belirledi. Aylık olarak 7,90’a erişebileceğiniz hizmette ilk ay ücretsiz olmak üzere deneyimleme imkanına da sahip olabilirsiniz.

Kaynak

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu