Haberler

Yeni Nesil ERP, Microsoft Business Central – 7 Aralık Salı Saat 10:00

Dynamics 365 Business Central, Microsoft’un 2003 yılından bu yana Türkiye’de satışa sunduğu, Ar-Ge yatırımlarıyla sürekli geliştirdiği, bulut tabanlı, çevik ERP’ sidir.
Business Central esnek ve ölçeklenebilir altyapısı ile işletmeniz büyürken size her zaman uyum sağlar.
Microsoft’un diğer üretkenlik çözümleri Office, Power BI, Teams, Power Apps v.b ürünler ile entegre olarak çalışır.
Dynamics 365 Business Central Muhasebe / Finans, Satınalma, Satış ve Pazarlama, CRM, Servis, Proje Yönetimi, Depo Yönetimi, Üretim modülleri ile tüm sektörlere hitap edecek şekilde tasarlanmıştır.
Sektörünüz ne olursa olsun, Business Central işletmelerin çoğu iş gereksinimlerine cevap veren derin bir işlevselliğe sahiptir.
Business Central, açık kodlu alt yapısı, ISV’ lerin geliştirdiği dikey uygulamalar ile sektöre özgü olarak rahatlıkla uyarlanıp kullanılır.
Türkiye mevzuatına uygun e-fatura, e-arşiv, e-defter, e-irsaliye, İnsan Kaynakları, Ücret Bordrosu süreçlerinizi güvenle yönetirsiniz.

Tüm dünyada 15.000 ‘nin üzerinde müşteri, Business Central’ı Azure üzerinde Saas olarak kullanıyor. Üstelik bu sayıya önceki sürüm olan Dynamics Nav’ın 175.000 adetlik lisans sayısı dahil değil.
Bu webinarımızda Microsoft’un kullanımı kolay, kurulumu hızlı, hepsi bir arada ERP ürünü olan Business Central ile sizi tanıştırmak istiyoruz.
İnşaattan, perakendeye, üretimden, hizmet yönetimine kadar tüm sektörlerde Business Central’ın işletmelerde nasıl uygulandığını uzmanlarımızdan dinleyin.
Business Central’ın ölçeklenebilir bulut altyapısı ile her segmentten işletmede hızlıca kurulması ve verimlilik artışına nasıl katkı sağladığı hakkında bilgi sahibi olun.

Kayıt
https://etkinlik.cozumpark.com/etkinlik/yeni-nesil-erp-microsoft-business-central/2239

Canlı Yayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.