Forum

IE 8 yavas baglanti...

Bildirimler
Hepsini Temizle

IE 8 yavas baglanti problemi Windows 7 uzerinde

5 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
363 Görüntüleme
(@Anonim)
Gönderiler: 0
Konu başlatıcı

Merhaba arkadaslar,
Windows 7 makinam da ie 9 yukluydu. Kullandigim web applicationlarindan biri ie9 uyumlu degildi. Dolayisiyla downgrade yapmak zorunda kaldim. Simdi hic anlam veremedigim bir problemle karsilastim . Baglanti cok yavas . ie8 acmaya calistigimda homepage'e baglanmaya calisiyor. cok zaman aliyor arada da not responding hatasi veriyor. bagantim 100 mbit. super bir baglanti. explorer ayarlarinda bi sroun var. ben simdiye kadar yaptiklarimi anlatayim . yardimlarinizi bekliyorum acil bir durum 🙂

i9->i8 downgrade ettim.
ie ayarlarini resetledim.
Service pack ie9 updateleri tasiyor olabilir die uninstall ettim.
ie8 profile folder'i crashed olmus olabilir diye, profile klasorunu yeniden adlandirdim. dolayisiyla kendisi sifir bi profile olusturdu 🙂

Benim yaklasimlarim bunlar ustune ccleaner da run ettim. ama fayda etmedi. Lutfen yardim ediniz

Tesekkurler

Gönderildi : 19/08/2011 04:38

(@ufuktatlidil)
Gönderiler: 5718
Illustrious Member

SP1 kurup test eder misiniz.

Gönderildi : 19/08/2011 11:32

(@TanBora)
Gönderiler: 357
Reputable Member

ie9 da uyumluluk modu ile o siteyi açmayı denediniz mi acaba ?

Gönderildi : 19/08/2011 12:01

(@Anonim)
Gönderiler: 0
Konu başlatıcı

IE9 uyumluluk modu ile acmayi denedim ise yaramadi.
SP1 kurdum denedim gene olmadi.

Cozum bulamadim gitti. Simdilik microsoftun virtual windows for w7 servisini  ekledim  . Calisiyor ama virtual pc icinde. Benim anlamadigim ie8 w7 ile calismali problem nerde onu bulamadim.

Gönderildi : 23/08/2011 12:01

(@ibrahimyaman)
Gönderiler: 107
Estimable Member

Windows 7 tüm güncellemelerini yapmayı denediniz mi?Normalde böyle bir yavaşlık olmaması gerekiyor.

Gönderildi : 23/08/2011 13:29

Paylaş: