Haberler

Yönetilen Hizmetler (Managed Services) : Dünü, bugünü ve yarını

Managed Services (Yönetilen Hizmetler) IT için uzun sayılabilecek bir zamandır kavram olarak var olsa da, özellikle ülkemizde hizmet olarak tekliflendirilmesi çok eskilere dayanmıyor. Kurumların IT den beklentileri, kullanılan kavramlar ve belirlenen ihtiyaçlar sürekli değişirken; Yönetilen Hizmetler’ de özellikle sunulan hizmetlerin çeşitliliği ile IT ihtiyaçlarınıza daha da büyük bir oranda cevap verebilmek üzere kendini değiştiriyor ve geliştiriyor.

Bu seminerde, bu perspektif ile Yönetilen Hizmetlerin (Managed Services) kavram ve hizmet olarak nasıl ve hangi ihtiyaca cevap vermek üzere doğduğunu, bugün gelinen hizmet olgunluk seviyesini ve yakın gelecekte IT profesyonelleri olarak bizlerin iş yapış şekillerimizde hangi değişikliklerle var olacağını birlikte değerlendireceğiz.

Kayıt

https://etkinlik.cozumpark.com/etkinlik/yonetilen-hizmetler-managed-services–dunu-bugunu-ve-yarini/2232

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.