Anasayfa » Wirecard Kısıtlaması Kaldırıldı, Payoneer Kartlar Tekrar Kullanılabilecek

Makaleyi Paylaş

Haberler

Wirecard Kısıtlaması Kaldırıldı, Payoneer Kartlar Tekrar Kullanılabilecek

Geçtiğimiz hafta Wirecard, verdiği iflas kararıyla Payoneer kullanıcılarına büyük şok yaşatmıştı. Türkiye’de binlerce müşterisi bulunan Payoneer, gönderdiği bu ileti ile bakiyelerinin dondurulduğunu, sorunun anlaşmalı Wirecard firmasında olduğunu ve hızlıca çözülmesi için var gücümüzle çalıştıklarını bildirmişti.

Neyse ki İngiltere kaynakğı haber kaynağı The Guardian yaptığı haberde, İngiliz otoritesi FCA (Financial Conduct Authority) ‘nın hizmetleri tekrar faaliyete aldığını bildirdi. FCA’nın yaptığı açıklamada, “Firmanın kendisine uyguladığımız kısıtlamaları kaldırmak için gereken belirli koşulları karşılayabilmesini sağlamak için son birkaç gündür Wirecard UK ve diğer yetkililerle yakın bir şekilde çalışıyoruz” dedi. Bu durum sonrası bazı kullanıcılar, sosyal platformlarda kartlarından çekim ve harcama yapabildikleri yönünde aktarımda bulundu. Ayrıca Wirecard, yaşanan kısıtlama sonrası, kartların tam olarak kullanıma açılması için 24 saat geçmesi gerektiğini belirtti.

Daha önce yaşanan aksaklıkla ilgili paylaştığımız haberi aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.

Makaleyi Paylaş

sistem uzmanı, mali müşavir, işletme müdürü. İnterneti,okumayı,üretmeyi ve paylaşmayı seven

Cevap bırakın

Email adresiniz gizli kalacak Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

Bunları kullanabilirsinizHTML etiketler ve öznitelikleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>