Haberler

Windows 10 21H2 Genel Kullanıma Sunuldu

Microsoft, Windows 10’un 21H2 sürümünün (diğer adıyla Kasım 2021 Güncellemesi) artık geniş dağıtım Windows Update aracılığıyla herkesin kullanımına sunduğunu açıkladı. Microsoft, Windows sürümlerini yalnızca modern yonga setlerine sahip olanlar da dahil olmak üzere çoğu Windows 10 cihazında dağıtıma hazır olduğunu belirledikten sonra geniş dağıtım aşamasına geçirdi.

Windows 10 21H2’yi yüklemek için Windows Update aracılığıyla güncellemeleri kontrol edebilirsiniz, ancak   Windows 10 21H2’nin temiz yüklemesi için bir ISO’yu yükseltmek veya oluşturmak için Windows 10 Medya Oluşturma aracını da kullanabilirsiniz. Microsoft, “Windows 10 kullanıyorsanız ve Windows 11’e geçmek istiyorsanız,  PC Health Check uygulamasını kullanarak  veya  Windows 11 teknik özelliklerini, özelliklerini ve bilgisayar gereksinimlerini kontrol ederek cihazınızın yükseltmeye uygun olup olmadığını kontrol edebilirsiniz .” “Ayrıca Windows 10 sürüm 2004 veya sonraki bir sürümünü çalıştırıyor olmanız, cihazınıza herhangi bir koruma bekletmesi uygulamamış olmanız ve Home sürümünü kullanıyorsanız bir Microsoft Hesabınızın (MSA) olması gerektiğini unutmayın.”

Kaynak: bleepingcomputer.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.