Anasayfa » Web Semineri – Veri Merkezlerinde Network’ün Yeni Adı : Mellanox – 14 Mart Perşembe Saat 10:00

Makaleyi Paylaş

Haberler

Web Semineri – Veri Merkezlerinde Network’ün Yeni Adı : Mellanox – 14 Mart Perşembe Saat 10:00

Mellanox dünyanın en hızlı, en verimli ve en kolay yönetilen veri merkezi networklerini inşaa ediyor, geleceğin network teknolojisini bugünden sunuyor.
Gelecek nesil veri merkezleri çözümlerinde ölçeklenebilen Spine&Leaf mimarisiyle tasarımı tamamen size bırakıyor ve uçtan uça veri merkezi verimliliğini arttırıyoruz.
Disk sistemleri için geleceğin protokolü olan NVMEoF’i bugünden sunuyoruz.
BGP, OSPF, Intervlan routing, Static routing, PIM, EVPN veya SDN teknolojilerini herhangi bir lisansa gerek duymadan kullanabiliyorsunuz.
SDX çözümlerinde 1/10/25/40/50/56/100/200 Gbps hızlarında bağlantılar yapabiliyor ve ihtiyaçlarınıza göre performans arttırımı sağlayabiliyorsunuz.

Kayıt

http://etkinlik.cozumpark.com/etkinlik/veri-merkezlerinde-network’un-yeni-adi–mellanox/867

Makaleyi Paylaş

2002 yılından beri aktif olarak bilişim sektöründe çalışmaktayım. Bu süreç içerisinde özellikle profesyonel olarak Microsoft teknolojileri üzerinde çalıştım. Profesyonel kariyerim içerisinde eğitmenlik, danışmanlık ve yöneticilik yaptım. Özellikle danışmanlık ve eğitmenlik tecrübelerimden kaynaklı pek çok farklı firmanın alt yapısının kurulum, yönetimi ve bakımında bulundum. Aynı zamanda ÇözümPark Bilişim Portalı nın Kurucusu olarak portal üzerinde aktif olarak rol almaktayım. Profesyonel kariyerime ITSTACK Bilgi Sistemlerinde Profesyonel Hizmetler Direktörü olarak devam etmekteyim.

Cevap bırakın

Email adresiniz gizli kalacak Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

Bunları kullanabilirsinizHTML etiketler ve öznitelikleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>