Haberler

Web Semineri – HPE Platformlari & Intel Optane DC Persistent Memory ve SSD’ leriyle Dijital Dönüsüm – 25 Temmuz Persembe Saat 10:00

Intel® Optane™ DC Persistent Memory, uygun maliyetli geniş kapasite ile veri sürekliliği desteğini benzersiz bir dengeyle sunan inovatif bir bellek teknolojisidir. Bu teknolojinin şirketlerin veri bakımından yoğun uygulamalardan daha hızlı görüşler elde etmelerine nasıl yardımcı olduğunu ve daha yüksek sanal makine ve konteyner yoğunluğuyla sürekli iyileştirilen bir hizmet ölçeklenebilirliğinin avantajlarını nasıl sunduğunu bu webinarda örnekleriyle göreceğiz. Bunun yansıra aynı teknolojiyle üretilen Intel® Optane™ DC SSD’ lerinin de kullanım senaryolarını incelerken yine bu teknolojilerin Hewlett Packard Enterprise (HPE) platformları ile bir araya geldiğinde ortaya çıkaracağı toplam faydayı irdeleyeceğiz.

Kayıt

https://zoom.us/webinar/register/WN_rtkFjJ5RSumidDMoOb86TQ

Hakan Uzuner

2002 yılından beri aktif olarak bilişim sektöründe çalışmaktayım. Bu süreç içerisinde özellikle profesyonel olarak Microsoft teknolojileri üzerinde çalıştım. Profesyonel kariyerim içerisinde eğitmenlik, danışmanlık ve yöneticilik yaptım. Özellikle danışmanlık ve eğitmenlik tecrübelerimden kaynaklı pek çok farklı firmanın alt yapısının kurulum, yönetimi ve bakımında bulundum. Aynı zamanda ÇözümPark Bilişim Portalı nın Kurucusu olarak portal üzerinde aktif olarak rol almaktayım. Profesyonel kariyerime ITSTACK Bilgi Sistemlerinde Profesyonel Hizmetler Direktörü olarak devam etmekteyim.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu