Haberler

Verinizi Paraya Dönüştürün

Verinizi Paraya Dönüştürün

Bilişim Zirvesi bu yıl duvarın ardındaki en büyük gerçeğin veri olmasından hareketle “DATA TALKS – VERİ KONUŞUR” temasıyla gerçekleştirilecek. Başta veri olmak üzere yapay zekâ ve robotik temelinde yeni nesil tüm teknolojiler Türkiye ve dünyadan önemli konuşmacıların katılımıyla masaya yatırılacak.

İstanbul, 17 Ekim 2019 – Bilişim Zirvesi’19 duvarın ardındaki en büyük gerçeğin VERİ olduğunu göstermek üzere “DATA TALKS – VERİ KONUŞUR” temasıyla 20-21 Kasım 2019 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Hitachi, Cisco, Software AG, Turkcell, Google, Suse ve Netaş gibi Türkiye ve dünyanın teknoloji devlerinin yer aldığı Bilişim Zirvesi, veri üzerinden yarına nasıl hazırlanmamız gerektiğini ortaya koymayı hedefliyor. Veriyi “değere” dönüştürecek yeni nesil teknolojileri ve iş dünyasına yansımalarını kapsayan 18 farklı başlık, 5 ayrı salonda tartışılacak.

Türkiye’nin dijital gelişimini yönlendiren T.C. Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofis Başkanı Dr. Ali Taha Koç’un ana konuşmacı olarak yer aldığı Bilişim Zirvesi açılış programında; Hitachi Vantara Dijital Çözümler Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Jonathan Bowl, Cisco Türkiye Genel Müdürü Didem Duru, Software AG Türkiye Genel Müdürü Ebru Kılıç Eker, T.C. Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurul Üyesi Hakan Yurdakul gibi önemli isimler yer alacak. Ayrıca gazeteci ve yazar Serdar Kuzuloğlu sunumu ile programa renk katacak.

2000 yılından bu yana iş dünyasının teknolojiyle dönüşen geleceğine ışık tutan Bilişim Zirvesi yeni çağın petrolü olarak kabul edilen veriyi temel alarak; yapay zekâ, robotik, nesnelerin interneti, mobilite, 5G, güvenlik, açık kaynak, büyük veri, bulut, kurumsal iş uygulamaları gibi yenilikçi teknolojileri iş dünyası açısından ele alıyor.

Bilişim Zirvesi Hakkında

Bilişim Zirvesi Etkinlik Şirketi, “Bilişim sektöründe gündem oluşturmak ve katma değer sağlamak” misyonunu üstlenmiş BTHABER Şirketler Grubu üyesidir. Bilişim Zirvesi Etkinlik Şirketi, bilişim teknolojilerinin tüm sektörler tarafından kavranması, yeni teknolojilerin iş dünyasında içselleştirilerek, yansımaların ve verimliliğin artırılmasına yönelik projeler gerçekleştirmektedir. Yarattığı etkinlik platformları ile farklı coğrafi noktalarda sektör profesyonellerini buluşturmaktadır.

2000 yılından bu yana her yıl gerçekleştirilmekte olan uluslararası Bilişim Zirvesi – ICT Summit etkinliği, Türk İş Dünyası’nın teknoloji ile etkileşiminin bugününü ve geleceğini konuşturan, Türkiye’nin ve bölgenin lider iş ve iş birliği etkinliğidir.

Detaylı bilgi için: www.bilisimzirvesi.com.tr

İletişim ve daha fazla bilgi için;

Cora Communications – Elvan Başaran Taş

0546 624 39 42 – [email protected]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.