Haberler

Unify Mobile and PC Management with Workspace ONE – 27 Eylül Salı Saat 10:00

Mobil ve PC Yönetimini “Workspace ONE” ile Birleştirin

Workspace ONE, BT uzmanlarının uygulama dağıtımını ve güncellemeleri anında otomatikleştirmesine olanak tanır. İster Windows uygulamaları ister mobil uygulamaları dağıtsınlar, VMware daha iyi güvenlik ve uyumluluk sağlamak için uygulama teslim sürecini otomatikleştirir.

Kullanıcılar, Workspace ONE’ın basitleştirilmiş cihaz yönetimi ve provizyonu ile dizüstü bilgisayar görüntüleme ihtiyacını ortadan kaldırabilir. Yazılım paketleri otomatik olarak kurulabilir, güncellenebilir veya kaldırılabilirken, güvenli barındırılan sanal uygulamalar ve masaüstleri ayrıca kullanıcıların Horizon ile güvenlikten ödün vermeden son derece hassas ve gizli bilgiler üzerinde çalışmasına olanak tanır.

Kayıt

https://us02web.zoom.us/webinar/register/1516638381365/WN_aDv0LT46QjqM84CkK0w8Bw

Hakan Uzuner

2002 yılından beri aktif olarak bilişim sektöründe çalışmaktayım. Bu süreç içerisinde özellikle profesyonel olarak Microsoft teknolojileri üzerinde çalıştım. Profesyonel kariyerim içerisinde eğitmenlik, danışmanlık ve yöneticilik yaptım. Özellikle danışmanlık ve eğitmenlik tecrübelerimden kaynaklı pek çok farklı firmanın alt yapısının kurulum, yönetimi ve bakımında bulundum. Aynı zamanda ÇözümPark Bilişim Portalı nın Kurucusu olarak portal üzerinde aktif olarak rol almaktayım. Profesyonel kariyerime ITSTACK Bilgi Sistemlerinde Profesyonel Hizmetler Direktörü olarak devam etmekteyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu