Haberler

Tolly Group, Huawei’in CloudCampus Çözümünün Beş Kritik Kampüs Ağı Yeteneğiyle Sektöre Liderlik Ettiğini Doğruladı

Dünyaca ünlü bağımsız bir test laboratuvarı Tolly Group, kısa süre önce lider üreticilerin kampüs ağ çözümlerinin karşılaştırmalı test sonuçlarını yayınladı. Bulgular, Huawei’in CloudCampus çözümünün beş kritik kampüs ağı yeteneğinde sektöre öncülük ettiğini kanıtlıyor.

Bu çözümler; “çözüm mimarisi”, “otomatik ağ yönetimi”, “akıllı işletme ve bakım”, “deneyim güvencesi”, “ağ güvenliği ve açıklık” olarak tanımlanıyor.

Akıllı bağlantılar ve hizmetlerin buluta taşınması, devam eden kurumsal dijital dönüşüm ekseninde kampüs ağlarını konu alan iki ana trend olarak öne çıkıyor. Günümüzde CIO’lar ve ağ yöneticileri, sürekli değişen çözümler karşısında kullanıcı ve uygulama deneyimini en iyi şekilde sağlamak için önemli bir çaba sarf ediyor.  

Tolly, deneyim merkezli bir kampüs ağının oluşturulması ve planlanmasından, bakım ve optimizasyona kadar tüm ağ işletme ve bakım yaşam döngüsünü temel alarak 27’si yeni olmak üzere 61 test senaryosu hazırladı. Tolly mühendisleri, aynı test ortamında Huawei’in CloudCampus çözümünü ve sektördeki farklı üreticilerin karşılaştırılabilir çözümlerini kapsamlı bir şekilde test ettiler.

Test sonuçları, Huawei’in CloudCampus çözümünün daha basit mimari, daha yüksek düzeyde otomasyon, daha akıllı işletme ve bakım, daha güçlü ağ güvenliği ve üçüncü parti çözüm teklifleriyle, birlikte çalışabilirlik için daha iyi açıklık sunarak benzerlerinden üstün performans gösterdiğini doğruladı. Bu beş kritik yetenekteki avantajlarla Huawei’in CloudCampus Çözümü, işletmelerin “BT İşletme ve Bakım” zamanını ve yatırımını azaltmalarına yardımcı olmaktadır. Ayrıca, kurumların kullanıcı şikayetlerini azaltmak, ağ istikrarını ve güvenilirliğini artırmak, işletme ve bakım maliyetlerini düşürmek ve operasyonel verimliliği artırmak için kullanıcı merkezli ağlar oluşturmasına katkı sağlamaktadır.

Tolly Group Kurucusu ve CEO’su Kevin Tolly şunları söyledi: “Kapsamlı testlerimizde, Huawei’in CloudCampus çözümünün tek noktadan yönetim mimarisi, tam yaşam döngüsü otomatik yönetimi ve akıllı işletme ve bakım gibi fark yaratan özelliklerinden etkilendik. Huawei çözümünün, işletmelere bulut çağında yeni dijital dönüşüm fırsatları sunacağına inanıyoruz.”

Huawei Campus Network ve Veri İletişimi Ürün Grubu Başkanı Li Xing, “Tolly’nin Huawei’in CloudCampus çözümü üzerinde bağımsız ve titiz testler gerçekleştirmesinden heyecan duyuyoruz. Tolly test raporu, farklı büyüklükteki müşterilerimizin Huawei’nin CloudCampus Çözümünü daha iyi anlamasına yardımcı olacaktır” dedi ve şöyle devam etti: “Gelecekte tamamen kablosuz ağ, tek küresel ağ, bulut yönetimi, akıllı işletme ve bakım’ felsefemizi takip etmeye, müşterilerimize ve iş ortaklarımıza en gelişmiş kampüs ağı ürünleri ve çözümlerini sunmaya devam edeceğiz.”

Daha fazla bilgi için:

https://e.huawei.com/tr/material/networking/campus-network/eca05e2f7a754b75b568fedbe5b64143

Huawei’in CloudCampus çözümü hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen web sitemizi ziyaret edin:

https://e.huawei.com/tr/solutions/business-needs/enterprise-network/campus-network

HUAWEI Hakkında

HUAWEI, dünyanın önde gelen global bilgi ve iletişim teknolojileri (ICT) çözüm sağlayıcılarından biridir. Yaşamı zenginleştirmek ve verimliliği artırmak amacıyla daha iyi standartlarda bir dünya düzeni hedefi bulunan HUAWEI, sorumluluk sahibi bir kurumsal şirket bilinciyle, iştirakleriyle iş birliği içinde yenilikçi bilgi toplumuna ve sanayiye katkı sağlıyor. Müşteri odaklı yenilikçi yaklaşımları ve açık iş birliklerinin yanı sıra; HUAWEI, telekomünikasyon ağları, telefon, tablet gibi cihazlar ve bulut bilişim alanında da uçtan uca ICT çözümleri sunan portfolyosuyla müşterilerine çözümler sunuyor. HUAWEI’in dünya çapındaki 197 bin çalışanı; telekom operatörleri, işletmeler ve tüketiciler için maksimum değer yaratmayı hedefliyor. HUAWEI’in ICT çözümleri, ürünleri ve servisleri 170’ten fazla ülkede ve bölgede dünya nüfusunun üçte birinden fazlasına hizmet sunuyor. 1987 yılında kurulan HUAWEI, çalışanlarının sahibi olduğu özel bir şirket olarak faaliyet gösteriyor.

https://www.linkedin.com/company/huawei-enterprise-turkiye/

http://www.twitter.com/HuaweiTurkiye

http://www.facebook.com/HuaweiTurkiye

http://www.youtube.com/Huawei

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.