Haberler

Tak Çalıştır Video Konferans Sistemleri ile Her Bütçeye Uygun Çözümler

Logitech, her ölçekteki toplantı odaları için baştan sona çözüm sunan geniş bir ürün ailesine sahip. Logitech’in video konferans anlayışını değiştiren ve ödüllü tasarıma sahip ürünlerinden Meetup ve Rally, berrak ses ve net görüntüsü sayesinde iş birliğini kolay ve hesaplı bir şekilde sunarak, video konferans anlayışını değiştiriyor. 

Küçük odalar için: MeetUp

MeetUp, Logitech’in küçük toplantı salonları ve küçük toplantı odaları için tasarlanan ConferenceCam ürünüdür. Dizüstü bilgisayarların çevresine toplanmaya son veren ürün, geniş 120 derece görüş alanı ve kaydırma/eğme özelliğine sahip merceği sayesinde masadaki tüm sandalyeler net şekilde görülebilir. Küçük odalarda akustik için iyileştirilmiş entegre ses özelliği, herkesin duyulmasını ve görülmesini sağlar.

MeetUp, USB bağlantı noktasına takıldığı anda kullanıma hazır olur. Tak ve çalıştır kolaylığıyla küçük odalarda görüntülü toplantıya hemen başlamayı sağlar. Tüm video konferans yazılımı uygulamalarını ve bulut hizmetlerini kullanmaya izin verir.

Orta ve büyük ölçekli odalar için: Rally/Rally Plus

Rally/Rally Plus, orta ve büyük ölçekli odalar için tasarlandı. 4K çözünürlüğe sahip PTZ kamerası ile üstün kaliteli görüntü, Computer-Vision tabanlı oto-çerçeveleme ile de herkesin net şekilde görülmesini sağlıyor. 

Logitech Rally, kullanıcıların Google Hangouts Meet, Microsoft Skype® Kurumsal, Microsoft Teams ve Zoom dahil olmak üzere, USB cihazlarıyla çalışan görüntülü konferans uygulamalarıyla daha iyi toplantılar yapabilmeleri için stüdyo kalitesinde ses netliği ve RightSense™ otomasyonu sunar. Modüler ses yönetim sistemi, detaylıca düşünülmüş kablo yönetimi ve üstün kaliteli malzeme yapısı ile Rally, orta ve büyük boyuttaki odalara şık bir şekilde entegre olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.