Haberler

Siber Kurtarma, Yedekleme ve Felaket Kurtarma ile iş sürekliliğinde sinerjiyi yakalamak

Günümüzde her 39 saniyede bir siber saldırı gerçekleşiyor. Siber saldırganlar ise daha yıkıcı etkiler için alışılagelmiş hedefler yerine, iş sürekliliğini için en büyük koz olan veri yedeklerini hedef alıyorlar. Artık bu gibi saldırıları engellemek için geleneksel güvenlik politikalarından çok daha fazlasına ihtiyaç duyuluyor.

18 Mayıs, Salı günü saat 10.00’da, GlassHouse Çözüm Mimarı İpek Öztüre, Dell Technologies Veri Koruma Çözümleri Ülke Müdürü Şevket Ağaoğlu ve ÇözümPark’tan Hakan Uzuner’in katılımı ile gerçekleşecek webinar’da siber tehditlerin değişen yüzü konuşulacak.

Aynı zamanda, iş sürekliliği için yedekleme, felaket kurtarma ve siber güvenlik politikalarınız arasında nasıl sinerji yaratabileceğinize dair pek çok teknik detay ve çözüm yöntemini keşfedeceksiniz. Veri analitiğine dayalı dinamik geri yükleme süreçleri ile değişmez veri kopyaları oluşturarak veri kaybı veya bozulma riskini nasıl azaltacağınıza dair bu çok özel webinar’ı takviminize eklemek için hemen tıklayın!

Kayıt

https://etkinlik.cozumpark.com/etkinlik/siber-kurtarma-yedekleme-ve-felaket-kurtarma-ile-is-surekliliginde-sinerjiyi-yakalamak/2171

Canlı Yayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu