Haberler

Performans ve Verimliliğin Ayrılmaz İkilisi: Intel ve Fujitsu

Bu web seminerinde, üçüncü nesil yeni Intel XEON ölçeklenebilir işlemcilerin ve Intel Optane kalıcı bellek teknolojisinin Yapay Zekâ hızlandırma özelliklerini kullanan dört soketli bir 3U sunucu olan performans lideri Fujitsu PRIMERGY RX4770 M6’ya odaklanacağız.

Günümüzde, iş yükünün en hızlı şekilde yönetilmesi kurumlara rekabet avantajı sağlarken, veri merkezleri içinde, verimlilik aynı derecede önem kazanmıştır. Intel tabanlı Fujitsu PRIMERGY sunucularla, en yüksek performansa ve verimliliğe aynı anda sahip olabilirsiniz. Fujitsu sunucularla Intel işlemcilerin gücünü açığa çıkarın. Siz de en yüksek performans ve verimliliğe sahip olmanın avantajlarını yaşamak istiyorsanız, ÇözümPark iş birliği ile gerçekleştireceğimiz web seminerine kayıt olmayı unutmayın!

Kayıt

https://etkinlik.cozumpark.com/etkinlik/performans-ve-verimliligin-ayrilmaz-ikilisi-intel-ve-fujitsu/2141

Canlı Yayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.